Svarīgi
Sadaļas
Sports / Biatlons
Zviedrijas biatlona medaļu recepte: 12 stundu treniņi un «treneris-dēmons»
Zviedrijas izlase Phjončhanā pārsteidzoši kļuva par trešo veiksmīgāko komandu biatlona sacensībās, izcīnot pa divām zelta un sudraba medaļām. Iespējams, veiksmi nesa arī Zviedrijas karaļa klātbūtne olimpiskajās sacensībās, tomēr neapšaubāmi lielāks ieguldījums panākumos ir trenerim Volfgangam Pihleram, kuru nežēlīgā treniņu plāna dēļ dēvē arī par dēmonu, vēstīja aģentūra AP.
«Sporta Studija» biatlona trasē līdzās treneriem
Skūpsts plintei, atvadas no talismana – šie mazie rituāli iet secen televīzijas kamerām un arī skatītāju acīm. Bet šoreiz “Sporta Studija” pavisam tuvu biatlonistiem un viņu treneriem. Tuvāk vairs nav iespējams būt.
Biatlona federācijas šefs: Visu sezonu Rastorgujeva slēpes tika gatavotas labi
Visu sezonu Andrejam Rastorgujevam slēpes sacensībām bija sagatavotas labi, taču nevar izslēgt iespēju, ka kaut kas kādreiz noiet greizi, kā gadījās svētdien distancē ar masu startu, Latvijas Radio Korejas studijā sacīja Latvijas Biatlona federācijas ģenerālsekretārs Gundars Upenieks. Misēkļi ar slēpju sagatavošanu sacensībām gadoties arī biatlona lielvalstīm.
Rastorgujeva treneris: Andrejs ir cīnītājs un nepadosies
Phjončhanas ziemas olimpiskajās spēlēs Andrejam Rastorgujevam bija vairāk vilšanās nekā iepriecinošu brīžu, tomēr ieguldītais darbs nekur nepazudīs, sacīja biatlonista treneris Intars Berkulis. Viņš uzsvēra, ka Andrejs ir cīnītājs un nepadosies, kā arī saņems nepieciešamo palīdzību.
Jaunākie
Interesanti