Svarīgi
Sadaļas
Sports / Biatlons
Rastorgujevs: Frūde Andersēns caur mani mēģina realizēt sevi
Jau pēc mēneša sāksies jaunā biatlona sezona, kurai aktīvi gatavojas arī šobrīd Latvijas labākais biatlonists Andrejs Rastorgujevs. Viņš ir cerību pilns un LTV raidījumam “Sporta studija” atklāja, ka jauno treneru vadībā treniņu process ir ļoti mainījies.
Olimpietis Muižnieks: Šobrīd nekas neliecina, ka turpināšu nodarboties ar biatlonu
Olimpisko spēļu dalībnieks biatlonā Oskars Muižnieks iztiku pelna kā fizioterapeits, taču šovasar viņš piedalījās kalnu riteņbraukšanas pasaules čempionātā maratonā. Lai gan Muižnieks sportā ir amatieris, viņš norāda, ka viņa profesionālā attieksme palīdz sasniegt rezultātus. Muižnieks gan skaidroja, ka vēlas būt profesionālis, bet Latvijas Biatlona federācija nav gatava viņu pilnībā atbalstīt, tādēļ sacensības, visdrīzāk, viņš vēros pie televizora ekrāna.
Biatlona federāciju turpinās vadīt Baiba Broka
Latvijas Biatlona federācijas Pārvēlēšanu kongresā ceturtdien vienbalsīgi tika nobalsots, ka valdes priekšsēdētājas posteni arī turpmākos četrus gadus ieņems līdzšinējā prezidente Baiba Broka, liecina Latvijas Biatlona federācijas informācija.
Olimpietis Muižnieks: Pēc 10 gadiem biatlonā skatīsimies tikai ārzemniekus
Latvijas biatlonam bēdīgas perspektīvas saskata Oskars Muižnieks, kurš individuāli sasniedza savu mērķi un februārī startēja Phjončhanas ziemas olimpiskajās spēlēs. Pašlaik olimpietis jau ir atgriezies pamatdarbā fizioterapijā un cer uz vēl vienu olimpisko startu, tomēr rēķinās, ka pēc 10 gadiem latviešiem sporta veidā atliks tikai ārzemju biatlonistu vērotāju loma.
Policija veic kratīšanu Starptautiskās Biatlona savienības mītnē
Austrijas kriminālpolicija veikusi kratīšanu Starptautiskās Biatlona savienības (IBU) mītnē Zalcburgā, trešdien vēstīja Austrijas raidorganizācija ORF un avīze "Der Standard". Kratīšanas iemesli uzreiz nebija zināmi, bet, iespējams, policijas rīcība ir saistīta ar dopinga lietām vai raidīšanas tiesību pārdošanu.
Jaunākie
Interesanti