Svarīgi
Sadaļas
Sports / Biatlons
Sporta ABC: Baiba Bendika māca šaut
Biatlons ir viens no populārākajiem ziemas sporta veidiem pasaulē. Uzvarēt sacensībās var sportisti, kuri spēj apvienot ātru slēpošanu un precīzu šaušanu. Ugunslīnijā sarežģītākā ir šaušana stāvus.
Rastorgujevs: Frūde Andersēns caur mani mēģina realizēt sevi
Jau pēc mēneša sāksies jaunā biatlona sezona, kurai aktīvi gatavojas arī šobrīd Latvijas labākais biatlonists Andrejs Rastorgujevs. Viņš ir cerību pilns un LTV raidījumam “Sporta studija” atklāja, ka jauno treneru vadībā treniņu process ir ļoti mainījies.
Olimpietis Muižnieks: Šobrīd nekas neliecina, ka turpināšu nodarboties ar biatlonu
Olimpisko spēļu dalībnieks biatlonā Oskars Muižnieks iztiku pelna kā fizioterapeits, taču šovasar viņš piedalījās kalnu riteņbraukšanas pasaules čempionātā maratonā. Lai gan Muižnieks sportā ir amatieris, viņš norāda, ka viņa profesionālā attieksme palīdz sasniegt rezultātus. Muižnieks gan skaidroja, ka vēlas būt profesionālis, bet Latvijas Biatlona federācija nav gatava viņu pilnībā atbalstīt, tādēļ sacensības, visdrīzāk, viņš vēros pie televizora ekrāna.
Biatlona federāciju turpinās vadīt Baiba Broka
Latvijas Biatlona federācijas Pārvēlēšanu kongresā ceturtdien vienbalsīgi tika nobalsots, ka valdes priekšsēdētājas posteni arī turpmākos četrus gadus ieņems līdzšinējā prezidente Baiba Broka, liecina Latvijas Biatlona federācijas informācija.
Jaunākie
Interesanti