Svarīgi
Sadaļas
Sports / Biatlons
Biatlonists Rastorgujevs piekto reizi sezonā finišē otrajā desmitā
Latvijas biatlonists Andrejs Rastorgujevs ceturtdien Pokļukā, Slovēnijā, sasniedza 19.vietu 20 kilometru individuālajā distancē, ar ko sākās Pasaules kausa sezonas sestais posms. Pieļaujot divas kļūdas šaušanā, Andrejs piekto reizi sezonā finišēja otrajā desmitā.
Bendika Rūpoldingā iedzīšanas sacensībās finišē 26. pozīcijā
Pasaules kausa posmā biatlonā Vācijas trasē Rūpoldingā iedzīšanā sievietēm Baiba Bendika izcīnīja 26. vietu, bet par sacensību uzvarētāju kļuva norvēģiete Tirila Ekhofa. Pasaules kausa turpinājumā iedzīšana vīriešiem, ko plkst. 15.20 sāks raidīt replay.lv.
Norvēģu biatloniste Ekhofa uzvar arī masu startā
Ar Norvēģijas biatlonistes Tirilas Ekhofas uzvaru masu startā dāmām 12,5 kilometru distancē svētdien noslēdzās Pasaules kausa posms biatlonā Francijā. Ehhofai šī jau bija trešā uzvara šajā posmā.