Svarīgi
Sadaļas
Sports / Biatlons
Biatloniste Bendika pasaules čempionātu turpina stabili - 25. vieta individuālajā distancē
Latvijas sieviešu biatlona līdere Baiba Bendika otrdien pasaules čempionātā Itālijā ieguva 25.vietu 15 kilometru individuālajā distancē. Četras kļūdas šaušanā liedza Baibai pacīnīties par vietu labāko desmitniekā, tomēr tāpat kā iepriekšējās sacensībās Antholcā viņa arī individuālajā distancē sasniedza karjerā pārliecinoši labāko rezultātu pasaules čempionātos.
Biatloniste Bendika pirmoreiz karjerā iekļūst TOP 10 pasaules čempionātā
Latvijas biatloniste Baiba Bendika svētdien Antholcā, Itālijā, izcīnīja 9.vietu 10 kilometru iedzīšanas distancē un pirmo reizi pasaules čempionātā iekļuva TOP 10. Četrās šautuvēs Bendika pieļāva divas kļūdas, tomēr pēc neveiksmēm pirmajā ugunslīnijā spēja arvien tuvoties līderēm.
Sniega trūkums var veicināt slēpotāju un biatlonistu pāriešanu uz citiem sporta veidiem
Šo ziemas sezonu laikapstākļu ziņā biatlona treneri Cēsu pusē vērtē kā neizdevušos. Tikai pirms nedēļas slēpotāji tikuši pie pirmā mākslīgā sniega un tagad velta katru brīdi treniņiem trasē. Lai arī Cēsu sporta skolā ir nedaudz virs simts audzēkņu biatlona un slēpošanas nodaļā, trenerus bažīgus dara iespējamā jauniešu aizplūšana uz citiem sporta veidiem, ja šādas ziemas būs arī turpmāk. Vairāk stāsta Vidzemes televīzija.  
Latvijas biatlonisti pasaules čempionātā līdz finišam jauktajā stafetē netiek
Pasaules čempionāts biatlonā ceturtdien Antholcā, Itālijā, sākas ar jaukto stafeti, kur Latvijas kvartets ieņēma 21.vietu, tomēr līdz finišam netika, jo pēc trešā posma līderi jau bija priekšā par apli. Latviju 27 komandu konkurencē pārstāvēja Baiba Bendika, Jūlija Matvijenko un Aleksandrs Patrijuks, bet Edgars Mise trasē netika.
Latvijas biatlonā sevi piesaka perspektīvi jaunieši, treneri tikmēr noveco
Nedēļas nogalē Antholcā, Itālijā, sāksies pasaules čempionāts biatlonā, kur spēcīgāko atlētu vidū Latvijas līderi būs Andrejs Rastorgujevs un Baiba Bendika. Junioru konkurencē pasaules čempionāts jau aizvadīts, un Latvijas biatlona jaunā maiņa savu vienaudžu konkurencē sasniedza solīdus rezultātus. Latvijas Biatlona federācijas (LBF) ģenerālsekretārs Gundars Upenieks sarunā ar lsm.lv pastāstīja, ka sarežģītajā sporta veidā jārēķinās gan ar ziemu bez sniega, gan citiem ne mazāk nopietniem izaicinājumiem, lai jauno sportistu karjera veiksmīgi turpinātos.
Rastorgujevs Pokļukā sacensībās ar masu startu izcīna 16. vietu
Latvijas biatlonists Andrejs Rastorgujevs svētdien Pasaules kausa posmā bitalonā, kas risinās Pokļukā, Slovēnijā, 15 kilometru distancē ar masu startu vīriešiem izcīnīja 16. vietu, liecina organizatoru informācija. Posms vēl nav noslēdzies - plkst. 16 startā dosies dāmas. Tiešraide replay. lv.
Jaunākie
Interesanti