Svarīgi
Sadaļas
Sports / Biatlons
Biatloniste Bendika finišē ceturtajā desmitā Pasaules kausa posma sprintā
Pasaules kausa izcīņā biatlonā sezonas pēdējā posma pirmajās sacensībās Baiba Bendika ceturtdien Holmenkollenā, Norvēģijā, dalīja 34.vietu 7,5 kilometru sprintā sievietēm. Deviņus no 10 mērķiem sašāvusī Latvijas biatloniste tika pie kopvērtējuma punktiem un nodrošināja dalību iedzīšanas distancē. 
Itālijai otrais zelts masu startā, Rastorgujevs vien 25. pozīcijā
Pasaules čempionāts biatlonā svētdien noslēdza Itālijas sportista Dominika Vindiša uzvara masu startā. Tikmēr Andrejs Rastorgujevs puteņa laikā nespēja būt prezīcs ugunslīnijās un pietiekami ātrs, un ierindojās 25. pozīcijā, liecina organizatoru informācija.
Masu startā sievietēm Bendika 27. vietā, par pasaules čempioni kļūst Vīrere
Pasaules čempionāts biatlonā, kas risinās Zviedrijā, strauji tuvojas noslēgumam, un šo turnīru noslēgs masu starta sacensības. Pirmās uz startu devās dāmas, un par pasaules čempioni tika kronēta itāliete Doroteja Vīrere, izcīnot savai valstij pirmo zeltu vēsturē šajā disciplīnā. Plkst. 16.50 masu starts kungiem. Tiešraides LTV7 un REPLAY.lv.
VIDEO: Pēdējā šautuvē Rastorgujevs zaudē medaļu pasaules čempionāta distancē
Latvijas  biatlona izlases līderis Andrejs Rastorgujevs trešdien Estersundā, Zviedrijā, izcīnīja 13.vietu 20 kilometru individuālajā distancē pasaules čempionātā. Andrejs bija tuvu karjerā pirmajai medaļai visaugstākā līmeņa sacensībās, tomēr viņa vienīgās divas kļūdas pēdējā šautuvē liedza pacīnīties par godalgu. 
VIDEO: Rastorgujevs pasaules čempionātā sprintā izcīna augsto 14. vietu
Estersundā, Zviedrijā turpinās Pasaules čempionāts biatlonā, un sestdien uz starta devās Latvijas biatlonisti Andrejs Rastorgujevs, Aleksandrs Patrijuks un Roberts Slotiņš, aizvadot desmit kilometru sprinta sacensības. Labākais no latviešiem bija Andrejs Rastorgujevs, finišējot otrajā desmitā.
Bendikai karjeras rekords - pasaules čempionātā biatlonā 17.vieta sprintā
Latvijas sieviešu biatlona izlases līdere Baiba Bendika piektdien Estersundā, Zviedrijā, ieguva 17.vietu 7,5 kilometru sprintā un sasniedza karjerā labāko rezultātu pasaules čempionātā. Baiba gan nopelnīja ieskaites punktus Pasaules kausa ieskaitē, gan pārliecinoši kvalificējās startam iedzīšanā.
Jauktajā stafetē uzvar Norvēģija; Latvijas biatlonistus ierindo 23. vietā
Zviedrijas pilsētā Estersundā sācies pasaules čempionāts biatlonā. Ceturtdien 2x6 un 2x7,5 kilometru jauktajā stafete, kurā piedalījās arī Latvijas komanda, tā finišu nesasniedza par spīti tam, ka ļoti labi nostartēja Baiba Bendika. Latvija tika klasificēta 23. vietā. Par pasaules čempioniem šajā disciplīnā tika kronēta  Norvēģijas komanda.
Biatlonists Bē atzīst savu kļūdu sacīkstēs ASV, atsakās no punktiem un prēmijas
Pasaules kausa sezonas pārliecinošais līderis Norvēģijas biatlonists Johaness Tinjess Bē atzina, ka februārī posmā ASV kļūdījās iedzīšanas distances pēdējā šaušanā, tādēļ atteicās no nopelnītajiem ieskaites punktiem un balvu naudas, kas viņam pienācās par iegūtu 4.vietu, ceturtdien informēja Starptautiskā Biatlona savienība (IBU).
Jaunākie
Interesanti