Latvijas biatlonisti Pasaules kausa otrajā posmā stafetē finišē 14. vietā

Austrijā, Hohfilcenē, norisinās Pasaules kausa otrais posms biatlonā. Svētdien stafetes sacensībās vīriešiem par uzvarētājiem tika kronēta Norvēģijas komanda, savukārt Latvijas vīri ierindojās 14. vietā.

Norvēģijas komanda, kuras sastāvā bija  Sturla Holms Legreids, Tarje Bē, Juhanness Tinjess Bē un Vetle Šostads Kristiansens finišēja pēc stundas, 15 minūtēm un 38,5 sekundēm. 28, 7 sekundes atpalika Francijas biatlonisti, bet trijnieku noslēdza Vācija, atpaliekot minūti un 6,9 sekundes. Latvijas komanda no uzvarētājiem atpalika piecas minūtes un 50,4 sekundes.

Līderi finiša taisnē

Latvijas komandas sastāvā 4x7,5 kilometru stafetē startēja Aleksandrs Patrijuks, Renērs Birkentāls, Andrejs Rastorgujevs un Edgars Mise.

Pirmais trasē devās Aleksandrs Patrijuks. Pirmajā ugunslīnijā izmantotas divas rezerves patronas, un trasē viņš atgriezās 14. pozīcijā. Otrajā šautuvē viena kļūda un zaudēta viena pozīcija.

Stafeti pārņēma Renārs Birkentāls, esot 17. pozīcijā. Pirmajā ugunslīnijā Renāram viena kļūda, un trasē viņš atgriezās, esot 14. pozīcijā. Arī otrajā šautuvē izmantota viena rezerves patrona, un Birkentāls trasē atgriezās tajā pašā pozīcijā.

Rastorgujevs stafeti pārņēma, Latvijai esot 14. pozīcijā. Šaušanā guļus Andrejs šāva bez kļūdām, un trasē atgriezās, pakāpjoties uz 13. vietu. Otrajā šautuvē trīs kļūdas, kas ļāva izsprukt no soda apļa, un trasē Rastorgujevs agriezās, esot 13. pozīcijā.

13. pozīcijā stafeti pārņēma Edgars Mise, kurš pirmajā šautuvē izmantoja trīs rezerves patronas, un noslīdēja uz 14. pozīciju. Otrajā ugunslīnijā izmantota viena rezerves patrona, un atgriezās trasē 12. pozīcijā, taču finišu viņš sasniedza 14. vietā.

Edgars Mise finiša taisnē

No 20 komandām, kas piedalījās šajās sacensībās, finišu sasniedza 15.

Pirmajā posmā stafetes sacensībās Latvijas komanda tika apsteigta par apli un sacensības noslēdza pēdējā 20. vietā.

Kļūda rakstā?

Iezīmējiet tekstu un spiediet Ctrl+Enter, lai nosūtītu labojamo teksta fragmentu redaktoram!

Iezīmējiet tekstu un spiediet uz Ziņot par kļūdu pogas, lai nosūtītu labojamo teksta fragmentu redaktoram!

Saistītie raksti

Vairāk

Svarīgākais šobrīd

Vairāk

Interesanti