Zolitūdes traģēdijā cietušos informēs par izmeklēšanas norisi

Zolitūdes traģēdijā cietušos un bojāgājušo tuviniekus visvairāk interesē izmeklēšanas norise, un par to ceturtdien viņus solījuši informēt tiesībsargājošo iestāžu pārstāvji, Latvijas Radio pastāstīja biedrības "Zolitūde 21 11" pārstāve Regīna Ločmele-Luņova.

„Galvenais, kas interesē cietušos izmeklēšanas gaitā, ir pēdējā eksperimenta rezultāti. Kā zināms, ekspertu grupa dedzināja atlikušo „Maxima” veikala jumtu un pēc tam dzēsa to ar aukstu ūdeni. Šī eksperimenta būtība ir secināt, vai notikušo traģēdiju, kas notika pagājušā gada novembrī Zolitūdē, varēja sekmēt arī ugunsgrēks, kas notika uz „Maxima” jumta neilgi pirms veikala atvēršanas.

Protams, runāsim arī par to, kas notiek ar grozījumiem Latvijas likumdošanā ar mērķi, lai šī traģēdija vairs neatkārtotos. Cietušie seko līdzi šim procesam, un šoreiz ir paredzēta informācija par būvniecības procesa tiesiskā regulējuma pilnveidošanu. Šoreiz par to ziņos ekonomikas ministrs Vjačeslavs Dombrovskis,” stāsta Ločmele – Luņova.

Sēdē piedalīsies arī premjere Laimdota Straujuma („Vienotība”), vairāki ministri, Valsts policijas un Ģenerālprokuratūras pārstāvji.

0 komentāri
Pievienot komentāru
Komentēt vari ar kādu no saviem sociālo mediju profiliem
Latvijā
Ziņas
Jaunākie
Interesanti