Panorāma

Britu deputāti gatavojas «Brexit» balsojumam

Panorāma

Autovadītājiem acis telefonā

Zināmi kokaīna kontrabandistu vārdi

Zināmi no Ekvadoras vestā kokaīna kontrabandistu vārdi

Kokneses novadā uzietā kokaīna rekordkrava esot slēpta vecajā fermā "Mazkārkļi”, kur pirms tam darbojies gateris un autoserviss, zina stāstīt novada iedzīvotāji. Tikmēr Ekvadoras policija paziņojumā min kokaīna lietā Latvijā aizturēto piecu personu vārdus, tostarp ir arī fermas īpašnieks.

Koknesieši vietējam laikrakstam "Staburags" atklāj, ka "Mazkārkļu" fermas tuvumā manījuši melnas automašīnas ar bruņotiem vīriem maskās. Aculiecinieki redzējuši, ka pirmdienas pēcpusdienā fermā ievesta krava un pēc tam sākusies policijas rosība, kas turpinājusies līdz pat otrdienas vakaram. Dzirdēti arī operatīvo darbinieku izteikumi: "Cik mēs ilgi vēl skaitīsim tos banānus?"

Narkotikas ne tikai atradās banānu kastēs, bet arī pavaddokumentos bija noformētas kā pārtika, un no Ekvadoras līdz Eiropai, visticamāk, atvestas pa jūru.

Ekvadoras policija savā mājaslapā informē, ka kokaīna lietā Latvijā aizturētas piecas personas – fermas īpašnieks Andris E., krāvēji Jānis B. un Edgars E., apsargs Imants B. un kāds Agris V.

KONTEKSTS:

Valsts policija nesen uzgājusi līdz šim lielāko kokaīna kravu Latvijā - vairāk nekā divas tonnas. Operācijā aizturēti pieci Latvijas pavalstnieki, kuri tiek turēti aizdomās par narkotiku neatļautu iegādāšanos, pārvadāšanu un glabāšanu realizācijas nolūkā, kā arī par aizliegtu vielu kontrabandu.

Kļūda rakstā?

Iezīmējiet tekstu un spiediet Ctrl+Enter, lai nosūtītu labojamo teksta fragmentu redaktoram!

Iezīmējiet tekstu un spiediet uz Ziņot par kļūdu pogas, lai nosūtītu labojamo teksta fragmentu redaktoram!

Latvijā
Ziņas
Jaunākie
Interesanti