Panorāma

Sadārdzinājums kavē rehabilitācijas centra pabeigšanu

Panorāma

Panorāma

Zemessardzes 1. Rīgas brigādē mainās komandieri

Zemessardzes 1. Rīgas brigādē mainās komandieri

Zemessardzes 1. Rīgas brigādes komandiera amatā sestdien, 11. februārī, stājies pulkvežleitnants Normunds Baranovs, nomainot līdzšinējo brigādes komandieri Kasparu Pudānu. Jau tuvākajā laikā tiks lemts par Pudāna iecelšanu Zemessardzes komandiera amatā.

"Celsies ar tevi tēvzeme visa", šie Māras Zālītes vārdi ir Zemessardzes 1. Rīgas brigādes devīze. Brigādē dien ap 1750 zemessargiem un daļa no viņiem sestdien, 11. februārī, piedalījās svinīgajā  komandiera maiņas ceremonijā.

Līdzšinējo brigādes komandieri pulkvedi Kasparu Pudānu plānots iecelt par Zemessardzes komandieri. Par savu līdzšinējo darbu viņš šodien saņēma vairākas pateicības. 

"Ne jau spēcīgs bruņojums ir aizsardzības sistēmas balsts, bet jūs, zemessargi, ir tā bagātība, uz ko viss balstās," teica Nacionālo bruņoto spēku (NBS) komandieris Leonīds Kalniņš.

Saņemot no aizsardzības ministres Zemessardzes 1. Rīgas brigādes karogu, savus pienākumus komandiera amatā šodien sāka pildīt pulkvežleitnants Normunds Baranovs. Viņš dienestu NBS sācis 1995. gadā. Līdz šim Baranovs pildīja brigādes štāba priekšnieka pienākumus.

Zemessardze savās rindās joprojām gaida jaunus biedrus. Bet šīs dienas laika apstākļi apliecina, ka karavīri un zemessargi būs savā vietā, lai cik biezi mākoņi un asi vēji būtu mūsu Latvijā.

Kļūda rakstā?

Iezīmējiet tekstu un spiediet Ctrl+Enter, lai nosūtītu labojamo teksta fragmentu redaktoram!

Iezīmējiet tekstu un spiediet uz Ziņot par kļūdu pogas, lai nosūtītu labojamo teksta fragmentu redaktoram!

Saistītie raksti

Vairāk

Svarīgākais šobrīd

Vairāk

Interesanti