Valdība šovakar ārkārtas sēdē spriedīs par situāciju saistībā ar plūdiem

Ministru prezidenta pienākumu izpildītājs, aizsardzības ministrs Artis Pabriks (V) piektdien, 19.aprīlī, vakarā izsludinājis valdības sēdi saistībā ar plūdu radītajiem apdraudējumiem Pļaviņās.

Kā informēja Aizsardzības ministrijā, sēde notiks pulksten 20, un tā tiks sasaukta pēc Pļaviņu novada domes iesniegtā pieprasījumu izsludināt ārkārtējo situāciju.

Ministru kabinetā lūgs Iekšlietu ministrijas un Vides aizsardzības un reģionālās attīstības ministrijas pārstāvjus ziņot par situāciju valstī, lai ministri var pieņemt lēmumu par tālāko rīcību.

Iepriekš tika plānots, ka Krīzes vadības padome tiks sasaukta pirmdiem, kurā par situāciju spriedīs koordinējošās institūcija.

Vēstīts, ka šonedēļ vairākās Latvijas pilsētās un lauku teritorijās ir izveidojušies ievērojami plūdi. Vispirms plūdos cieta Ogre, pēcāk kritiska situācija sāka veidoties pie Daugavpilsm, bet piektdien ar plūdiem cīnās arī Ilūkstes novadā, mazākā mērā arī Rēzeknē, Krustpilī, Līvānos un Gulbenē. Vissaspringtākā situācija šobrīd ir Pļaviņās.

Kļūda rakstā?

Iezīmējiet tekstu un spiediet Ctrl+Enter, lai nosūtītu labojamo teksta fragmentu redaktoram!

Iezīmējiet tekstu un spiediet uz Ziņot par kļūdu pogas, lai nosūtītu labojamo teksta fragmentu redaktoram!

Saistītie raksti
Latvijā
Ziņas
Jaunākie
Interesanti