Šorīt reģionālie ceļi Latgalē vietām sniegoti; Kurzemē un Zemgalē uz grants ceļiem šķīdonis

Šorīt plkst. 6.30 sniegs Daugavpils un Balvu apkārtnē apgrūtina braukšanu pa valsts reģionālajiem autoceļiem, informēja valsts SIA "Latvijas Valsts ceļi" (LVC).

Sniegotos ceļa posmus tīra un kaisa ar pretslīdes materiāliem. Lai uzlabotu braukšanas apstākļus, ceļu uzturēšanas darbos iesaistītas septiņas valsts AS "Latvijas Autoceļu uzturētājs" ziemas dienesta tehnikas vienības.

Uz vietējiem autoceļiem apgrūtināta braukšana ir Vidzemē, izņemot Rīgas apkārtni, Latgalē, kā arī Tukuma un Saldus apkārtnē. Ceļi ar grants segumu ziemā tiek uzturēti ar piebraukta sniega kārtu, skaidroja LVC.

Saglabājas neseno nokrišņu un atkušņa laikā ieviestie masas ierobežojumi uz grants ceļiem, pārsvarā Kurzemē un Zemgalē. Transportlīdzekļa masas ierobežojumi ieviesti 96 grants ceļu posmos. Karte ar posmiem, kur noteikti ierobežojumi, atrodama šeit.

LVC norādīja arī, ka autovadītājiem ir jābūt īpaši uzmanīgiem, izvēloties autoceļa seguma stāvoklim atbilstošu braukšanas ātrumu un ievērojot drošu distanci ar priekšā braucošajiem transportlīdzekļiem.

Kļūda rakstā?

Iezīmējiet tekstu un spiediet Ctrl+Enter, lai nosūtītu labojamo teksta fragmentu redaktoram!

Iezīmējiet tekstu un spiediet uz Ziņot par kļūdu pogas, lai nosūtītu labojamo teksta fragmentu redaktoram!

Saistītie raksti

Vairāk

Svarīgākais šobrīd

Vairāk

Interesanti