Sausnējas pagastā aiztur malumedniekus alkohola reibumā

Otrdien vēlu vakarā Sausnējas pagastā Sidrabiņos Valsts policijas (VP) darbinieki sadarbībā ar Valsts meža dienesta medību inspektoru aizturēja divus iereibušus vīriešus, kas nakts laikā nodarbojās ar nelikumīgām medībām, izmantojot nelikumīgas medību metodes, informē VP pārstāve Ilze Jurēvica.

VP Galvenās kārtības policijas pārvaldes Licencēšanas un atļauju sistēmas biroja darbinieki pirms nedēļas saņēma anonīmu informāciju par to, ka Sausnējas pagastā nakts laikā notiek nelikumīgas medības. Pārbaudot minētos faktus, otrdienas vakarā ap pulksten 22.30 biroja darbinieki sadarbībā ar Valsts meža dienesta medību inspektoru pieķēra divus iereibušus vīriešus, kas nodarbojās ar nelikumīgām medībām no braucošas automašīnas. Kā medību ierocis tika izmantota pusautomātiskā karabīne, kas bija aprīkota ar medību lukturi. Izmantojot šādu komplektāciju, vīrieši brauca gar kādu lauku un periodiski to apspīdināja.

Pamanot, ka tikuši pieķerti, vīrieši centās atbrīvoties no pierādījumiem, ātrumā ņemot ārā lodes no ieroča; pietuvojoties vīriešiem, likumsargi sajuta arī alkohola klātbūtni to izelpā. Veicot pārbaudi 1967.gadā dzimušajam automašīnas šoferim, likumsargi konstatēja 1,78 promiles, bet otram 1959.gadā dzimušajam vīrietim – 0,7 promiles.

Valsts policijas darbinieki šoferim sastādīja administratīvā pārkāpuma protokolu par transportlīdzekļa vadīšanu alkohola reibumā, bet otram vīrietim tika sastādīts protokols par šaujamieroča pārvadāšanu un izmantošanu un par nelikumīgām medībām.

Valsts policija aicina ikvienu ziņot par nelikumīgām medībām vai zveju, zvanot Nelikumīgu medību un zvejas apkarošanas vienībai uz tālruņa numuru 27895495 vai rakstot uz e-pastu: [email protected]

 

Kļūda rakstā?

Iezīmējiet tekstu un spiediet Ctrl+Enter, lai nosūtītu labojamo teksta fragmentu redaktoram!

Iezīmējiet tekstu un spiediet uz Ziņot par kļūdu pogas, lai nosūtītu labojamo teksta fragmentu redaktoram!

Saistītie raksti

Vairāk

Svarīgākais šobrīd

Vairāk

Interesanti