«Rimi» veikalā Bauskā piedzimusi meitenīte

Otrdien "Rimi" veikalā Bauskā piedzimusi meitenīte, apstiprina SIA "Rimi Latvia" pārstāve Laura Podskočija.

Viņa norāda, ka veikala darbinieki operatīvi izsauca neatliekamo medicīnisko palīdzību, kas nogādāja jauno māmiņu un viņas jaundzimušo mazuli Jelgavas slimnīcā.


"Mēs esam ļoti priecīgi, ka mazulis ir piedzimis sveiks un vesels, kā arī apsveicam jauno māmiņu ar šo brīnišķīgo notikumu," atzīmē "Rimi" pārstāve, piebilstot, ka "Rimi Latvia" noteikti sagādās kādu pārsteigumu jaunajai māmiņai, lai viņu iepriecinātu šajās dienās.


Kā pastāstīja Neatliekamās medicīniskās palīdzības dienesta (NMPD) pārstāve Ilze Bukša, mediķu brigāde notikuma vietā ieradusies sešas minūtes pēc izsaukuma saņemšanas. Kamēr ārsti steigušies uz "Rimi", palīdzību sievietei sākusi sniegt NMPD darbiniece, kura tajā laikā iepirkusies veikalā.


Bērniņš esot piedzimis ļoti ātri, jo pirms brigādes ierašanās NMPD saņemts atkārtots zvans ar informāciju, ka mazulis jau ir nācis pasaulē.

Bukša sacīja, ka bērniņš un jaunā māmiņa nogādāti slimnīcā apmierinošā stāvoklī.

NMPD pārstāve aicina topošos vecākus būt rūpīgiem laikā, kad tuvojas bērniņa pasaulē nākšanas brīdis, un uzturēt ciešu kontaktu ar ārstu, lai paspētu laicīgi ierasties slimnīcā.

Kļūda rakstā?

Iezīmējiet tekstu un spiediet Ctrl+Enter, lai nosūtītu labojamo teksta fragmentu redaktoram!

Iezīmējiet tekstu un spiediet uz Ziņot par kļūdu pogas, lai nosūtītu labojamo teksta fragmentu redaktoram!

Saistītie raksti
Latvijā
Ziņas
Jaunākie
Interesanti