«Rīgas satiksme» apsver iespēju pārtraukt sadarbību ar «Mobilly»

Autostāvvietu mobilo norēķinu pakalpojumu sniedzējs „Mobilly" ar klientu starpniecību ir saņēmis informāciju par to, ka Rīgas pašvaldības uzņēmums „Rīgas satiksme" (RS) ar to plānojot pārtraukt sadarbību.

Reaģējot uz to, uzņēmums jau ir vērsies pēc atbalsta pie sociālo tīklu lietotājiem. Par RS plāniem asu sašutumu pauž pakalpojumu „Mobilly" sniedzošā uzņēmuma „City Credit" līdzīpašnieks Normunds Bergs, kurš cer tuvākajā laikā saņemt paskaidrojumus no uzņēmuma un Rīgas pašvaldības.

„Es ļoti ceru, ka notiekošais nav saskaņots ar Rīgas domi un [Rīgas mēru] Nilu Ušakovu un ka tā ir vienkārši dažu cilvēku pašdarbība RS. Pretējā gadījumā paceltos tāds interesants jautājums – kā valsts pārvaldes institūcija, faktiski pašvaldība, kuras pamatuzdevums ir nodrošināt uzņēmumiem un uzņēmējdarbībai auglīgu un labu un vidi, nodarbojas ar reiderismu, biznesa atņemšanu saviem sadarbības partneriem?" sacīja Bergs.

Rīgas domes un  „Rīgas satiksmes" pārstāvji neapstiprina, bet arī nenoliedz šos plānus, solot komentārus par tiem sniegt vēlāk.

Kļūda rakstā?

Iezīmējiet tekstu un spiediet Ctrl+Enter, lai nosūtītu labojamo teksta fragmentu redaktoram!

Iezīmējiet tekstu un spiediet uz Ziņot par kļūdu pogas, lai nosūtītu labojamo teksta fragmentu redaktoram!

Latvijā
Ziņas
Jaunākie
Interesanti