Rīgas kanālā pie Centrāltirgus sestdien noslīcis cilvēks

Rīgas kanāla pie Centrāltirgus sestdien, 13. jūlijā, vakarā nolīcis kāds cilvēks. Lai arī glābēji izvilka cilvēku un veica atdzīvināšanas pasākumus līdz mediķu ierašanās brīdim, tomēr mediķi konstatēja cilvēka nāvi.

Dažas stundas pirms tam cits cilvēks bija iekritis kanālā pie Centrāltirgus, un saviem spēkiem nevarēja tikt laukā. Glābēji viņu paguva izglābt un nodeva mediķiem.

VUGD pārstāve pārstāve Inta PalkavnieceVija Bremze
  Aizvadītajā dienā glābēji devušies palīgā arī citiem, stāsta Valsts ugunsdzēsības un glābšanas dienesta (VUGD) pārstāve Inta Palkavniece.

   

  "Ik gadu, atpūšoties pie ūdens, notiek ļoti daudz nelaimes. Šogad tās jau ir vairāk nekā 50, kas ir beigušās traģiski. Mēs aicinām iedzīvotājus neaizmirst par drošību, nepeldēties alkohola reibumā, nerīkoties pārdroši, necensties pierādīt kādam savas spējas pārpeldēt kādu ūdenstilpi.

  Gadījumā, ja cilvēki redz, ka kāds cilvēks slīkst, tad nekavējoties zvanīt uz tālruņa numuru 112," stāstīja VUGD pārstāve.

  Pēc viņas teiktā, sestdien ugunsdzēsēji izglābuši trīs cilvēkus no saindēšanās ar piedeguša ēdiena dūmiem. Šādā ugunsgrēkā Ventspilī cietis viens cilvēks, bet naktī Valmierā – divi cilvēki.

  Tāpat glābēju palīdzība bija nepieciešama cilvēkiem, kuri bija devušies mežā sēņot un apmaldījušies. "Mēs zinām, ka sēnes ir mežā un ogas ir mežā, bet cilvēkiem nevajadzētu aizmirst, ka, atrodoties mežā, ir jāievēro dažādi drošības padomi," piebilda VUGD pārstāve.

  Kļūda rakstā?

  Iezīmējiet tekstu un spiediet Ctrl+Enter, lai nosūtītu labojamo teksta fragmentu redaktoram!

  Iezīmējiet tekstu un spiediet uz Ziņot par kļūdu pogas, lai nosūtītu labojamo teksta fragmentu redaktoram!

  Latvijā
  Ziņas
  Jaunākie
  Interesanti