Rīgā velomaratona dēļ gaidāmi būtiski satiksmes ierobežojumi

Pievērs uzmanību – raksts publicēts pirms 5 gadiem.

Rīgas velomaratona dēļ svētdien, 3.jūnijā, autovadītājiem jārēķinās ar būtiskiem satiksmes ierobežojumiem galvaspilsētas ielās. 

No sestdienas, 2.jūnija, plkst.18. līdz svētdienai 3.jūnija plkst. 19 slēgta transportlīdzekļu satiksme 11.novembra krastmalā, posmā no Akmens tilta līdz Vanšu tiltam, un 11.novembra krastmalai piegulošajā paralēlajā ielā Vecrīgas pusē (starp Bīskapa gāti un Poļu gāti), informē Rīgas domē.

Svētdien, 3.jūnijā, slēgta transportlīdzekļu satiksme:

  • no plkst. 10.30 līdz plkst. 17 Krasta ielā, virzienā un posmā no Akmens tilta līdz Dienvidu tiltam;
  • no plkst.11 līdz plkst.17 uz Dienvidu tilta, virzienā uz Pārdaugavu no Krasta ielas uzbrauktuves līdz Bauskas ielai (kreisajā braukšanas joslā tiks nodrošināta sabiedriskā transporta satiksme);
  • no plkst.10 līdz plkst.17 Bauskas ielā no Dienvidu tilta apļa līdz Mūkusalas ielai, Mūkusalas ielā no Bauskas ielas līdz Akmens tiltam, Mūkusalas ielas satiksmes rotācijas aplī zem Salu tilta, Akmens tilta tunelī, Kuģu ielā, Trijādības ielā, Raņķa dambī, Balasta dambī, uz Vanšu tilta (kreisajā braukšanas joslā tiks nodrošināta sabiedriskā transporta satiksme.

Tostarp no 2.jūnija plkst.17 līdz 3.jūnija plkst.19 transportlīdzekļiem tiks aizliegts apstāties un stāvēt:

  • 11.novembra krastmalā, posmā no Akmens tilta līdz Vanšu tiltam;
  • 11.novembra krastmalai piegulošajā paralēlajā ielā Vecrīgas pusē (starp Bīskapa gāti un Poļu gāti);
  • Citadeles ielā, posmā no Torņa ielas līdz Pils laukumam.

Pasākuma rīkotāju pārstāvis Toms Markss
00:00 / 00:29
Lejuplādēt
Tāpat no 2.jūnija plkst.19 līdz 3.jūnija plkst.17 transportlīdzekļiem aizliegts apstāties un stāvēt Balasta dambī. Liegums apstāties un stāvēt noteikts arī Kuģu ielā (Daugavas pusē), laika posmā no 2.jūnija plkst. 17 līdz 3.jūnija plkst.17.

 

Velomaratons norisināsies trijās distancēs: no plkst.11.15 līdz plkst.13 notiks velomaratona Sporta distances brauciens, no plkst.13.30 līdz plkst.15.15 notiks velomaratona Tautas brauciens, bet no plkst.15.30 līdz plkst.17 notiks velomaratona Ģimeņu brauciens.

Kļūda rakstā?

Iezīmējiet tekstu un spiediet Ctrl+Enter, lai nosūtītu labojamo teksta fragmentu redaktoram!

Iezīmējiet tekstu un spiediet uz Ziņot par kļūdu pogas, lai nosūtītu labojamo teksta fragmentu redaktoram!

Saistītie raksti

Vairāk

Svarīgākais šobrīd

Vairāk

Interesanti