Remonta laikā būs satiksmes izmaiņas uz Jūrmalas šosejas

No ceturtdienas, 13. jūnija, tiks mainīta satiksmes organizācija uz Jūrmalas šosejas. Remontdarbu dēļ brauktuve Jūrmalas virzienā satiksmei tiks slēgta pilnībā.

Sekojoši visa satiksme notiks pa vienu brauktuvi, sadalot tās joslas abos virzienos. Būvdarbi uz Jūrmalas šosejas turpināsies līdz nākamā gada rudenim.

“Latvijas Valsts ceļu” (LVC) pārstāve Anna Kononova pastāstīja - izmaiņas satiksmes organizācijā ir jāievēro arī tiem, kas virzīsies uz Jūrmalu no Liepājas, jo remontdarbu laikā tiks slēgtas arī uzbrauktuves uz Rīgas apvedceļu no Jūrmalas šosejas.

Anna Kononova: Par satiksmi uz Jūrmalas šosejas Sintija Ambote

  Tāpat izmaiņas sagaida tos, kas virzīsies no Babītes un Imantas puses uz Rīgu, un arī braucot no Jūrmalas uz Babīti un Imantu.

  LVC aicina autobraucējus pievērst īpašu uzmanību satiksmes organizācijas izmaiņām, ceļa zīmēm un arī, protams, ieplānot papildu laiku ceļā, jo rīta stundās, vakara stundās un arī īpaši siltajās, saulainajās dienās ir paredzams, ka satiksme uz Jūrmalas šosejas būs palēnināta, brīdināja Kononova.

  Tāpat LVC aicina iespēju robežās arvien vairāk izmantot vilcienu satiksmi, jo vilcienu skaits no Rīgas uz Jūrmalu un otrādi ir palielināts.

  Būvdarbi uz Jūrmalas šosejas (A10) posmā no Rīgas robežas līdz pieejām Jūrmalas caurlaižu punktam (13,41.-19,25. km) ir jau sākušies. Patlaban satiksme uz abām brauktuvēm ir sašaurināta līdz divām joslām un noteikts ātruma ierobežojums 90 un 70 km/h, bet jau ceturtdien, 13. jūnijā, brauktuve Jūrmalas virzienā satiksmei tiks slēgta, informēja LVC.

  Darbus veic piegādātāju apvienība ''ACB un Binders'' par līgumcenu 22,97 miljoni eiro (ar PVN), ko sedz valsts budžets. Saskaņā ar līgumu būvdarbiem ir atvēlētas 300 kalendārās dienas un tie tiks pabeigti 2020. gada rudenī.

  Vidējā diennakts satiksmes intensitāte posmā no Rīgas robežas līdz Rīgas apvedceļam pērn bija 48 178 transporta vienības diennaktī, no tām 12 % bija kravas transports.

  Kļūda rakstā?

  Iezīmējiet tekstu un spiediet Ctrl+Enter, lai nosūtītu labojamo teksta fragmentu redaktoram!

  Iezīmējiet tekstu un spiediet uz Ziņot par kļūdu pogas, lai nosūtītu labojamo teksta fragmentu redaktoram!

  Latvijā
  Ziņas
  Jaunākie
  Interesanti