Policija Lieldienu brīvdienās uz ceļiem rīkos masveida pārbaudes

Lieldienu brīvdienās policijas primārais uzdevums būs nodrošināt sabiedrisko kārtību dažādu publisku pasākumu norises vietās. Taču uzmanību likumsargi pievērsīs arī likumu ievērošanai uz ceļiem.

Valsts policijas priekšnieka vietnieks Artis Velšs aicina svētku svinētājus ievērot ceļu satiksmes noteikumus, nesēsties pie stūres reibumā un neapdraudēt sevi un citus.

Valsts policijas priekšnieka vietnieks Artis VelšsZane Mače

  "Katrā reģionā ir izstrādāts savs sabiedriskās kārtības nodrošināšanas plāns. Un attiecīgi, protams, tiks uzraudzīti visi pasākumi, kuri notiek. Un otrs, protams, tā ir ceļu satiksme, ņemot vērā, ka tās ir garas brīvdienas un arī cilvēki, protams, dosies izbraucienos, un transporta kustība būs noteikti daudz lielāka. Prioritātes nav mainījušās, tādēļ arī šajās brīvdienās tas akcents būs gan atļautā braukšanas ātruma ievērošanu, gan alkoholisko dzērienu un citu apreibinošo vielu nelietošana, kā arī bērnu sēdeklīša, drošības jostas lietošana. Nepieciešamības gadījumā reģionos iesaistīsim arī papildu resursus. Protams, ka var būt situācijas, kad būs šīs te masveida pārbaudes, kur pārbaudīsim tieši alkohola klātbūtni," stāsta Velšs.

  Kļūda rakstā?

  Iezīmējiet tekstu un spiediet Ctrl+Enter, lai nosūtītu labojamo teksta fragmentu redaktoram!

  Iezīmējiet tekstu un spiediet uz Ziņot par kļūdu pogas, lai nosūtītu labojamo teksta fragmentu redaktoram!

  Latvijā
  Ziņas
  Jaunākie
  Interesanti