Policija sodījusi motociklistus, kuri nofilmēti, neatļauti šķērsojot Ogres dzelzceļa pārbrauktuvi

Valsts policija (VP) noskaidrojusi 15 motociklu vadītājus, kuri šī gada 29. aprīlī šķērsoja dzelzceļa pārbrauktuvi Ogrē pie sarkanā aizliedzošā signāla. Video ar pārkāpējiem bija piesaistījis lielu sabiedrības uzmanību interneta vidē.

VP par video materiālā redzamajiem pārkāpumiem uzsāka administratīvā pārkāpuma procesus un veica izmeklēšanu, kuras laikā tika noskaidroti un pie administratīvās atbildības saukti vairāki video redzamie motocikla vadītāji. Par agresīvu braukšanu 15 motociklu vadītājiem piemērots naudas sods amplitūdā no 70 līdz 200 eiro.

Tāpat vairākos gadījumos pie administratīvās atbildības ir saukti motociklu īpašnieki par ziņu nesniegšanu par tiesisko transportlīdzekļa lietotāju, kurš vadīja transportlīdzekli pārkāpuma izdarīšanas brīdī. Par šādu pārkāpumu motociklu īpašniekiem ir piemērots naudas sods amplitūdā no 70 līdz 500 eiro.

Vēl dažos gadījumos VP turpina skaidrot motocikla vadītājus, lai sauktu viņus pie administratīvās atbildības par agresīvu transportlīdzekļa vadīšanu.

Kļūda rakstā?

Iezīmējiet tekstu un spiediet Ctrl+Enter, lai nosūtītu labojamo teksta fragmentu redaktoram!

Iezīmējiet tekstu un spiediet uz Ziņot par kļūdu pogas, lai nosūtītu labojamo teksta fragmentu redaktoram!

Saistītie raksti

Vairāk

Svarīgākais šobrīd

Vairāk

Interesanti