Policija festivālā «Summer Sound» strādās pastiprinātā režīmā

Pievērs uzmanību – raksts publicēts pirms 1 gada.

Policija festivālā “Summer Sound”, kas Liepājā sāksies 29. jūlijā, strādās pastiprinātā režīmā, lai uzraudzītu sabiedrisko kārtību, informēja Valsts policijā (VP).

Sabiedrisko kārtību festivālā uzraudzīs VP kopā ar Liepājas pašvaldības policiju, talkā nāks arī papildspēki no Rīgas. 

Visiem liepājniekiem un pilsētas viesiem policija iesaka būt tolerantiem un saprotošiem – paredzams, ka cilvēku pilsētā būs daudz, iespējams, arī ceļu satiksme būs apgrūtināta. Tāpat policija pievērsīs uzmanību visiem transportlīdzekļu vadītājiem, vai tiek ievēroti Ceļu satiksmes noteikumi, taču īpaša uzmanība tiks pievērsta elektroskūteru vadītājiem, vai tie nevada spēkratu esot reibumā un vai ievēro citus noteikumus.

Tāpat policija festivāla laikā rūpīgi sekos tam, vai netiek lietotas vai realizētas narkotiskās vielas – šim procesam palīdzēs arī piesaistītie kinologi ar dienesta suņiem.

Dodoties uz festivālu, policija atgādina apmeklētājiem neaizmirst par savu drošību, īpaši atcerēties par drošību ūdens tuvumā, kā arī neatstāt bez uzraudzības mazākos pasākuma apmeklētājus. Bērni un pusaudži, kuri nav sasnieguši 18 gadu vecumu, bez pieaugušo klātbūtnes nedrīkst atrasties sabiedriskā vietā pēc plkst.23.00, atgādināja policijā.   

Vienlaikus festivāla apmeklētājiem atgādina parūpēties ne tikai par savu, bet arī par mantu drošību, neatstājot bez uzraudzības somas un citas personīgās mantas. Īpaši aicina uz pasākumu neņemt līdzi vērtīgas lietas, kā arī tās neatstāt telšu pilsētiņā. Policijas novērojumi liecina, ka ir personas, kuras šādos pasākumos ļaunprātīgi izmanto  iereibušus cilvēkus, kuri zaudējuši modrību, lai nozagtu viņu personīgās mantas.  

Festivālā būs atrasto mantu telts, kur visi aicināti nogādāt nozaudētās mantas. Visas atrastās mantas, kurām īpašnieki neatradīsies festivāla laikā, pēcāk tiks nogādātas Valsts policijā. 

Pasākuma norises vietā lidojumi ar bezpilota lidaparātiem jeb droniem ir aizliegti. VP un Liepājas pašvaldības policija veiks aizlieguma ievērošanas kontroli.

Kļūda rakstā?

Iezīmējiet tekstu un spiediet Ctrl+Enter, lai nosūtītu labojamo teksta fragmentu redaktoram!

Iezīmējiet tekstu un spiediet uz Ziņot par kļūdu pogas, lai nosūtītu labojamo teksta fragmentu redaktoram!

Saistītie raksti

Vairāk

Svarīgākais šobrīd

Vairāk

Interesanti