Rīta Panorāma

Zoom intervija ar Klāvu Sedlenieku

Rīta Panorāma

Intervija ar Lindu Grotupi un Elgu Bražuni

Telefonintervija ar Daci Klušu

Neizārstējami slimu bērnu ģimenes smelsies spēku salidojumā

Bērnu paliatīvās aprūpes biedrība šo svētdien, 23. augustā, rīko neārstējami slimu bērnu ģimeņu satikšanās svētkus "Salidojums 2020", lai ikviens ģimenes loceklis – mamma, tētis, brālis, māsa, ome, opis – sajustu vieglumu, prieku, taptu iedvesmoti un spēcināti.

Bērnu paliatīvās aprūpes biedrība par neizārstējami slimiem bērniem un viņu ģimenes locekļiem rūpējas vairāk nekā 20 gadus.   Biedrības pārstāve Dace Kluša Latvijas Televīzijas raidījumā "Rīta panorāma" sacīja, ka šogad pasākumam pieteikušās 25 ģimenes.

"Par to esam ļoti pateicīgi un pārsteigti par tādu atsaucību. Kopējais cilvēku - dalībnieku, atbalstītāju un ģimeņu skaits – ir ap 140.

Tā kā būs liels un jauks pasākums," klāstīja Kluša.

Viņa solīja, ka pasākumā būs daudz "brīnumu" gan bērniem, gan viņu ģimenēm. "Ir padomāts par katru – par mammu, par tēti, par vecmāmiņu, aprūpētāju, gan arī bērniņiem, gan par slimajiem, īpašajiem bērniņiem, gan par viņu māsām un brāļiem," stāstīja Kluša.

Pēc viņas teiktā, ģimenes šo pasākumu ļoti gaida katru gadu.

"Mums ir prieks redzēt ģimeņu acīs prieku pasākumu laikā," teica Kluša, atgādinot, ka šo ģimeņu ikdiena nebūt nav viegla.

"Mūsu mērķis tāpēc ir radīt vieglumu, lidojumu kaut uz brīdi, kas dod enerģiju kādam laikam vēl uz priekšu," piebilda biedrības pārstāve.

Kļūda rakstā?

Iezīmējiet tekstu un spiediet Ctrl+Enter, lai nosūtītu labojamo teksta fragmentu redaktoram!

Iezīmējiet tekstu un spiediet uz Ziņot par kļūdu pogas, lai nosūtītu labojamo teksta fragmentu redaktoram!

Latvijā
Ziņas
Jaunākie
Interesanti