«Microsoft Latvia» Latvijas ES prezidentūrai ziedo programmatūru

„Microsoft Latvia” un Latvijas prezidentūras Eiropas Savienības Padomē sekretariāts ir vienojušies par datorprogrammu un finanšu atbalstu Latvijas prezidentūras Eiropas Savienības Padomē vajadzībām par 64 520 eiro.

“Apzinoties, cik svarīgu lomu prezidentūras laikā spēlēs mūsdienīgs tehnoloģiju nodrošinājums no valsts reputācijas un datu drošības viedokļa, esam gandarīti ziedot prezidentūras vajadzībām gan finanšu līdzekļus, gan 200 „Microsoft Office 365” licences datoriem, ko varēs izmantot delegāti, citi pasākumu dalībnieki un žurnālisti no 2015. gada 1. janvāra līdz 30. jūnijam. „Office 365” ir augstākajiem IT drošības un kvalitātes standartiem atbilstošs biroja programmatūras risinājums mākonī – tas nodrošinās ērtu piekļuvi nepieciešamajai informācijai un darba instrumentiem prezidentūras dalībniekiem un mediju pārstāvjiem,” norāda „Microsoft Latvia” vadītājs Ēriks Eglītis

Latvijas prezidentūras Eiropas Savienības Padomē sekretariāta direktore Kristīne Pommere norāda, ka digitālo jautājumu attīstība ir viena no Latvijas prezidentūras prioritātēm. Šī ir joma, kur Latvijai ir daudz pozitīvu piemēru un kurā varam dalīties ar savu pieredzi ar citu valstu pārstāvjiem un prezidentūras pasākumu dalībniekiem. Tāpēc augstas kvalitātes tehnoloģiskie risinājumi ir īpaši svarīgi prezidentūras īstenošanai.

Kopējais „Microsoft Latvia ziedojuma apmērs ir 64 520 eiro.

Jau ziņots, ka „BMW Group” un „Inchcape BM Auto” ir sniedzis atbalstu prezidentūras pasākumiem,  noslēdzot līgumu 1,5 miljonu eiro apmērā - lietošanā nododot dažādus transportlīdzekļus. „BMW Group” un „Inchcape BM Auto” no 2015.gada 2.janvāra līdz 30.jūnijam plāno nodot līdz pat 218 transportlīdzekļiem Latvijas prezidentūras pasākumu nodrošināšanai, tai skaitā vieglās automašīnas delegāciju vadītājiem, mikroautobusus pavadošajām delegācijām, kā arī citus transportlīdzekļus protokolāro un drošības prasību nodrošināšanai.

No 2015.gada 1.janvāra līdz 30.jūnijam Latvija pirmo reizi tās vēsturē uz sešiem mēnešiem kļūs par prezidējošo valsti Eiropas Savienības Padomē.

Kļūda rakstā?

Iezīmējiet tekstu un spiediet Ctrl+Enter, lai nosūtītu labojamo teksta fragmentu redaktoram!

Iezīmējiet tekstu un spiediet uz Ziņot par kļūdu pogas, lai nosūtītu labojamo teksta fragmentu redaktoram!

Vairāk

Svarīgākais šobrīd

Vairāk

Interesanti