LŽA: Apgalvojumi par «uzbrukumu organizēšanu NEPLP» - meli

Latvijas Žurnālistu asociācija (LŽA) kategoriski noraida melus par mēģinājumiem organizēt “uzbrukumu” Nacionālo elektronisko plašsaziņas līdzekļu padomei (NEPLP), kā publiskajā telpā nodēvēts LŽA vadības stingri paustais atbalsts Latvijas Radio redakcionālajai neatkarībai.

LŽA aicinām valsts amatpersonas neizplatīt nepatiesu informāciju un respektēt žurnālistu profesionālās organizācijas darbu preses brīvības un žurnālistu tiesību aizstāvībai Latvijā, teikts LŽA paziņojumā.

Aizvadītajās dienās par LŽA izplatīta nepatiesa informācija, valdes priekšsēdētājai Ritai Rudušai piedēvējot «uzbrukumu organizēšanu» pret Nacionālo elektronisko plašsaziņas līdzekļu padomi (NEPLP).

Šie apvainojumi balstīti nopludinātā LŽA e-pastu sarakstes fragmentā, kurā valdes priekšsēdētāja aktīvi iesaistījās Latvijas Radio aizstāvībā pret nepamatotiem NEPLP uzbrukumiem. Šī aizstāvība tika interpretēta kā uzbrukums NEPLP.

NEPLP loceklis un Radio pārraugs Ivars Āboliņš sarunā ar Rudušu pārmetis uzbrukumu padomei un sacījis, ka vērsīsies Drošības policijā, lsm.lv pastāstīja Ruduša.

LŽA aicina valsts amatpersonas pārtraukt nepatiesas informācijas izplatīšanu un savā darbībā respektēt Satversmi un likumus.

«Melu kampaņa pret LŽA apliecina divas patiesības — cik netīras ir radio «sakārtotāju» metodes un cik svarīgu darbu asociācija dara, aizstāvot Latvijas Radio redakcionālo neatkarību. Mēs to skaidri un skaļi turpināsim, jo tikai brīvs un politiķu neietekmēts sabiedriskais medijs var patiesi kalpot klausītājiem,» saka LŽA valdes priekšsēdētājas vietniece Nellija Ločmele.

Kļūda rakstā?

Iezīmējiet tekstu un spiediet Ctrl+Enter, lai nosūtītu labojamo teksta fragmentu redaktoram!

Iezīmējiet tekstu un spiediet uz Ziņot par kļūdu pogas, lai nosūtītu labojamo teksta fragmentu redaktoram!

Latvijā
Ziņas
Jaunākie
Interesanti