Laizāni Saeimas cilvēktiesību komisijā plāno aizstāt ar Ritvaru Jansonu

Pievērs uzmanību – raksts publicēts pirms 7 gadiem.

Pirmdien, 10.oktobrī, koalīcijas partneri atbalstīja izvirzīšanai Cilvēktiesību un sabiedrisko lietu komisijas priekšsēdētāja amatam Nacionālās apvienības biedru, deputātu Ritvaru Jansonu. 

To Latvijas Radio apstiprināja politiskā spēka līdzpriekšsēdētājs Raivis Dzintars.

Koalīcijas partiju sadarbības padomes sēdē Jansona kandidatūru atbalstīja. Pašreizējā komisijas vadītāja Inese Laizāne pagaidām pienākumus nevar pildīt veselības stāvokļa dēļ, bet komisijai jārisina vairāki jautājumi.

Viens no jautājumiem skar, piemēram, sabiedrībā diskusijas izsaukušo priekšlikumu jaunam Sabiedrisko mediju likumam.

Ritvars Jansons, kurš uz laiku varētu aizstāt Laizāni, šobrīd strādā Valsts pārvaldes un pašvaldības komisijā, kā arī Pilsonības, migrācijas un sabiedrības saliedētības komisijā.  

“Šodien mēs koalīcijas partneriem piedāvājām, ka uz deputātes Laizānes kundzes prombūtnes laiku mēs deleģēsim citu Nacionālās apvienības deputātu - Ritvaru Jansonu - darbam šajā komisijā, kurš arī ir gatavs šajā periodā uzņemties komisijas vadību,” pastāstīja Dzintars.

Raivis Dzintars: Laizāni Saeimas cilvēktiesību komisijā plāno aizstāt ar Ritvaru Jansonu
00:00 / 00:46
Lejuplādēt

“Tiešām ir virkne ļoti būtisku jautājumu, kas ir komisijai jārisina, un ir nepieciešams turpināt Laizānes kundzes iesāktos darbus. Koalīcijas partneri arī bez iebildumiem vienbalsīgi atbalstīja mūsu piedāvājumu. Mēs jau tuvākajā Saeimas plenārsēdē  ceturtdien plānojam šo jautājumu atrisināt. Tas pavisam noteikti būs pagaidu risinājums, kamēr darbā varēs atgriezties Laizānes kundze,” sacīja Dzintars. 

Kļūda rakstā?

Iezīmējiet tekstu un spiediet Ctrl+Enter, lai nosūtītu labojamo teksta fragmentu redaktoram!

Iezīmējiet tekstu un spiediet uz Ziņot par kļūdu pogas, lai nosūtītu labojamo teksta fragmentu redaktoram!

Saistītie raksti

Vairāk

Svarīgākais šobrīd

Vairāk

Interesanti