Ārpus Rīgas

Pasaules latviešu ekonomikas forums Valmierā - pieredzes un kontaktu apmaiņa

Ārpus Rīgas

Reemigrācijas projekts palīdzējis atgriezties astoņām Latgales ģimenēm

''Talsu Vēstu'' žurnāliste Mārīte Jankeleviča par Edgara Zeldera neuzticības balsojumu

Laikraksts: Savākts nepieciešamais balsu skaits Talsu mēra gāšanai no amata

Talsu novada domē ceturtdien, 28.jūnijā, ārkārtas sēdē varētu nobalsot par Talsu mēra Edgara Zeldera ("Mēs - Talsiem un novadam") gāšanu no amata, Latvijas Radio stāstīja laikraksta "Talsu Vēstis" žurnāliste Mārīte Jankeleviča.

Viņa skaidroja, ka ir palielinājies deputātu skaits, kuri uzrakstījuši iesniegumu ārkārtas sēdes sasaukšanai. Opozīcijai esot pievienojušies arī "Vienotības", Latvijas Zemnieku Savienības un Latvijas Zaļās partijas deputāti, kas iepriekš bija koalīcijā, tādējādi savācot 11 no 17 balsīm. Mēru no amata var atbrīvot, ja par to nobalso vairāk nekā puse no visiem deputātiem. Šajā gadījumā - deviņi.

Pēc neoficiālās informācijas, nākamais Talsu mērs varētu būt līdzšinējais domes priekšsēdētāja vietnieks Dainis Karols (Latvijas Zemnieku savienība), savukārt viņa vietnieks - Normunds Tropiņš ("Vienotība").

Jaunās konservatīvās partijas deputāte Inga Gluzda žurnālistei pastāstījusi, ka nav parakstījusi aicinājumu par Zeldera gāšanu no amata, jo nevēlas atbalstīt Zemnieku savienības un "Vienotības" manipulācijas. Bet balsojumā viņa atbalstīšot Zeldera gāšanu.

Par Zeldera atbrīvošanu no amata lemts arī iepriekš, bet tad opozīcijai nepietika balsu. Opozīcija Zelderi kritizē par nepieņemamu vadības stilu, savukārt mēra atbalstītāji uzsver, ka iepriekš pie varas bijušie nevēlas, lai viņš cīnītos ar korupciju un padarītu pilsētu labāku.

Saistītie raksti
5 komentāri
Anonīms lietotājs 18906
Reizi dzīvē izdariet ko lietderīgu!
Anonīms lietotājs 18906
Kur ir mēdiji? Kur Bez Tabu, kur Nekā personīga u.c.? Re kur materiāls! Jeb jūs tikai interesē kaimiņu netīrās veļas mazgāšana?
Anonīms lietotājs 18906
Kāpēc neaizstāv savu kolēģi? Kāpēc vecajiem liekuļiem ļauj iemīt zemē? Tā ir klaja likumīgi atļauta linča tiesa!
Anonīms lietotājs 18906
Kur skatās prezidents?
Anonīms lietotājs 18906
Un te vēl Latvijā runā, lai iebalsojam jaunus cilvēkus deputātos! Kā? Vecie blēži jau apvienosies un un norullēs līdz ar zemi jebkuru, kurš mēģinās veidot ko jaunu, baidās par savām siltajām vietiņām un grēkiem, ko jaunie cels gaismā un par kuriem var nākties atbildēt. Es sen vairs neeju balsot, jo neredzu tam jēgu. Vecie kurmji salien pa visām partijām un regulē satiksmi. Pērkamās partijas - piesoli tik amatu un naudu un pārdos miesīgo māti. Mūsu valstī tas nebeigsies nekad, jo vecie siekstas no saviem krēsliem tiks iznesti tikai ar kājām pa priekšu. Vajadzētu seimā pieņemt vecuma cenzu.
Pievienot komentāru
Komentēt vari ar kādu no saviem sociālo mediju profiliem
Latvijā
Ziņas
Jaunākie
Interesanti