Labdarības akcijas «Uzcel savu baznīcu!» lielkoncerts Bruknā

„Uzcel savu baznīcu” - ar šādu nosaukumu jau otro gadu tiek vērti vārti uz labdarības koncertu Bruknas muižas dārzā. Ikviens var sniegt savu atbalstu Svēto Apustuļu kapelas celtniecībai un apustuļu skulptūras izveidei Bruknā, dodoties uz lielkoncertu.

Koncertā varēs baudīt dvēselisku piepildījumu un daudzveidīgu ceļojumu mūzikā, stāsta labdarības koncerta „Uzcel savu baznīcu” režisore Maija Kalniņa:

„Savām rokām Bruknas baznīcu ceļ tie ļaudis, kuri meklē ceļu atpakaļ no dažādām atkarībām, tie, kas dzīvo šajā Bruknas muižā. Un ceļ brīnišķīgu ēku - baznīcu. Mēs simboliski saprotam, ka caur šo fizisko baznīcu mēs ceļam katrs savu baznīcu. Bruknas muiža vērs savus vārtus no pulkstenis četriem pēcpusdienā, lai sagaidītu lielus un mazus no malu malām Tur varēs aplūkot brīnišķīgo apkārtni, ko Bruknas ļaudis ir izveidojuši un iepazīties ar pašu Bruknas muižu, kuru viņi ir atjaunojuši. Pulksten septiņos vakarā skatuves gaismas izgaismos skatuvi, kur sāksies skaists koncerts.”

Ziedojot savu talantu, laiku un prasmes, koncertā piedalīsies mūziķi Raimonds Tiguls, Kristīne Kārkle-Puriņa, Artis Gāga, Kristaps Vanadziņš, Edvīns Ozols un Andris Buiķis, dziesminieks Kāris Kazāks, dziedātāja Aija Andrejeva, Mārtiņš Burke–Burkevics, Dūdumu ģimene, grupas „Lady’s Sweet”, „Putnu balle”, kā arī liepājnieku apvienība „Willow Farm”. Vairāku stundu garajā labdarības lielkoncertā piedalīsies arī mūziķi Intars Busulis, Kārlis Lācis un Kārļa Būmeistera muzikālais projekts "Matters".

Ieeja Bruknas muižā būs atvērta jau no plkst.16.00. Arī šogad apmeklētāji tiks aicināti būt klātesoši radošiem procesiem pie cepļa, kur dienasgaismu ieraudzīs Latgales "Pūdnīku skūlas" keramiķa Ēvalda Vasiļevska vadībā gatavotie trauki. Atjaunotajā Bruknas muižā ikviens apmeklētājs varēs baudīt kino. Būs iegādājams Bruknas muižas saimnieču gatavotais cienasts. Apskatei tiks atvērtas Bruknas muižas ļaužu rokām atjaunotās telpas un izveidotais gleznainais dārzs.

Pērn pirmoreiz notikušais labdarības pasākums Bruknas muižā pulcēja necerēti daudz apmeklētāju. Tālu no lielpilsētu steigas uz Dāviņu pagastu, kur mājvietu radusi "Kalnu svētību kopiena", ceļu mēroja ap 2000 cilvēku. „Bruknā piedzīvotais apstiprināja, ka palīdzot kopienas ļaudīm celt šo sakrālo ēku, simboliski to ceļam katrs sevī. Tāpēc jautājums, būt vai nebūt turpinājumam, neradās nevienam no iesaistītajiem. To pierāda arī Latvijas mūziķu un citu amatu lietpratēju atsaucība, piedaloties šī gada programmas veidošanā," saka Kalniņa.

Priesteris Andrejs Mediņš, kurš Bruknā izveidojis vietu, lai palīdzētu dažādās atkarībās nonākušajiem, uz aicinājumu teikt ceļa vārdus šīs sestdienas notikumiem, ir lakonisks: "Nebaidīsimies! Padarīt debesis skaistākas! Padarīt savu dzīvi labāku! Nebaidīsimies pārvērst savu dzīvi par daļu no debesīm!"

Kļūda rakstā?

Iezīmējiet tekstu un spiediet Ctrl+Enter, lai nosūtītu labojamo teksta fragmentu redaktoram!

Iezīmējiet tekstu un spiediet uz Ziņot par kļūdu pogas, lai nosūtītu labojamo teksta fragmentu redaktoram!

Latvijā
Ziņas
Jaunākie
Interesanti

Informējam, ka LSM portālā tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Turpinot lietot šo portālu, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Uzzināt vairāk

Pieņemt un turpināt