Dienas ziņas

Pa Lielbritāniju klaiņo biedējoši stāstiņi

Dienas ziņas

Dienas ziņas

Ventspils 2. pamatskolā nav kur sportot

Kavējas Ventspils 2. pamatskolas izremontētās sporta zāles nodošana ekspluatācijā

Pirmais mācību gada mēnesis aizritējis, bet Ventspils 2. pamatskolas skolēniem nav iespējas sportot nupat izremontētajā sporta zālē. Aizkavējusies objekta nodošana ekspluatācijā.

Ventspils 2. pamatskolas sporta skolotāja Anželika Šilberga kopā ar sākumskolas bērniem dodas uz Bērnu pilsētiņu, bet ar pamatskolas skolēniem sporto stadionā. Aktivitātes svaigā gaisā ir noderīgas, tomēr laika apstākļi ne vienmēr ir piemēroti, lai dotos ārā.

Skolas sporta zālē atjaunots grīdas segums, nokrāsotas sienas un griesti, izbūvēta ventilācijas sistēma, nomainītas palodzes, uzstādīti dūmu detektori un zibens aizsardzība, kā arī veikti citi darbi.

Būvdarbi noslēdzās augusta vidū, bet ekspluatācijā zāle pagaidām nav nodota.

Šilberga norādīja, ka sporta zāli pieņēmuši ugunsdzēsēji. Vēl būvdarbi vēl ir jāpieņem Būvniecības valsts kontroles birojam. "(..) Tas ir saistīts ar bērnu drošību un ar to, ka tā ir publiska ēka bērniem," piebilda Ventspils domes Izglītības pārvaldes vadītāja Ineta Tamane.

Izglītības iestāžu remontdarbu organizēšana un uzraudzība deleģēta ēku apsaimniekošanas uzņēmumam "Ventspils nekustamie īpašumi", kur skaidroja, ka līgumā paredzētais būvdarbu beigu termiņš izpildīts. Tālāk jau norisinās darbs pie dokumentācijas sakārtošanas, lai objektu nodotu ekspluatācijā.

Uzņēmuma "Ventspils nekustamie īpašumi" inženiere Agnese Sarma norādīja, ka parasti objekta nodošanas ekspluatācijā process risinās līdz mēnesim, bet šoreiz visu atzinumu saņemšana varētu prasīt vairāk laika.

"Uz 2. oktobri ceram, ka nodosim ekspluatācijā un drīz bērni varēs iet un vingrot,"

sacīja Sarma.

Speciāliste skaidroja, ka nav pamata bažām par veikto būvdarbu kvalitāti un nākamās nedēļas beigās sportot varēs zālē. Pagaidām nepiemērotos laika apstākļos skolēni sporta stundās turpinās apgūt teoriju par veselīgu dzīves veidu un pareizu uzturu.

Kļūda rakstā?

Iezīmējiet tekstu un spiediet Ctrl+Enter, lai nosūtītu labojamo teksta fragmentu redaktoram!

Iezīmējiet tekstu un spiediet uz Ziņot par kļūdu pogas, lai nosūtītu labojamo teksta fragmentu redaktoram!

Latvijā
Ziņas
Jaunākie
Interesanti

Informējam, ka LSM portālā tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Turpinot lietot šo portālu, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Uzzināt vairāk

Pieņemt un turpināt