Jurēvicu gāž no Carnikavas novada domes vadītājas amata

Carnikavas novada domes sēdē trešdien, 16.decembrī, no domes vadītāja amata gāzta līdzšinējā pašvaldības vadītāja Daiga Jurēvica (Zaļo un zemnieku savienība). Viņas vietā par novada domes vadītāju ievēlēts Imants Krastiņš (Latvijas Reģionu apvienība).

Par notikušajām izmaiņām domes vadībā tviterī paziņoja pati Jurēvica. Viņa gan plašākus komentārus par notikušo nesniedza, telefona īsziņā norādot, ka domes sēde vēl turpinās.

Varas maiņu novada domē Lsm.lv apstiprināja pašvaldības sabiedrisko attiecību vadītaja Sandra Baltruka. Viņa norādīja, ka jautājums par Jurēvicas atbrīvošanu no domes vadītājas amata domes kārtējās sēdes darba kārtībā iekļauts pēkšņi.

Priekšlikumu atcelt līdzšinējo Carnikavas novada domes priekšsēdētāju Jurēvicu no amata iesniedza pieci Carnikavas domes deputāti -  Krastiņš, Kristaps Bergmanis, Arta Deniņa, Eduards Burģelis un Kārlis Eidis, liecina pašvaldības mājaslapā pieejamā informācija.

Baltruka par Carnikavas novada domes vadītāja maiņu

  No kopumā 15 pašvaldības deputātiem par Jurēvicas atbrīvošanu no amata balsoja deviņi deputāti -  Krastiņš, Kristaps Bergmanis, Ilze Vilka, Arta Deniņa, Eduards Burģelis, Roberts Raimo, Ilze Tjarve, Edgars Sliede un Kārlis Eidis, liecina informācija pašvaldības mājaslapā.

  Minētajiem deputātiem balsojot "par", par jauno Carnikavas novada domes priekšsēdētāju ievēlēts līdzšinējais deputāts Krastiņš.

  Baltruka piebilda, ka iemesli varas maiņai pašvaldībā ir jājautā pašiem deputātiem.

  Krastiņš: Pēdējais piliens - darbs pie nākamā gada budžeta

   Jaunievēlētais Carnikavas novada domes vadītājs Krastiņš Latvijas Radio norādīja, ka, lai arī Jurēvicas "līdzšinējais darba stils" ir nesis "daudz labus augļus", tomēr ir "atstājis diezgan daudz ēnas pušu".

   "Tas [Jurēvicas atcelšana no novada domas vadītajas amata] nav nekāds pēdējās dienas lēmums (..) Uz to esam gājuši gadiem. Esam bijuši ļoti tuvu, lai tas notiktu daudz ātrāk, bet pēdējā budžeta projekta izstrādes gaita un veids, kā tas notika, ir pēdējais piliens." klāstīja Krastiņš.

   Viņš piebilda, ka nav pieņemami, ka "lēmumi tiek pieņemti vienpersoniski".

   Kļūda rakstā?

   Iezīmējiet tekstu un spiediet Ctrl+Enter, lai nosūtītu labojamo teksta fragmentu redaktoram!

   Iezīmējiet tekstu un spiediet uz Ziņot par kļūdu pogas, lai nosūtītu labojamo teksta fragmentu redaktoram!

   Saistītie raksti
   Latvijā
   Ziņas
   Jaunākie
   Interesanti