Jelgavā tapusi jauna tehniskās apskates stacija

Sestdienas, 22.septembra, vakarā Jelgavā plānots svinīgi atklāt jauno Ceļu satiksmes drošības direkcijas (CSDD) tehniskās apskates staciju.

CSDD Transportlīdzekļu kontroles un sertifikācijas daļas vadītājs Jānis Liepiņš stāsta, ka vecajā stacijā, kas atradās Satiksmes ielā 2, kļuvis par šauru, tādēļ klientiem nereti nācies ilgāk gaidīt uz tehnisko apskati. Pērn kopumā šajā stacijā veikti vairāk nekā 58,3 tūkstoši tehnisko apskašu.

Turpmāk vecajās telpās CSDD sniegs transportlīdzekļu reģistrācijas un vadītāju kvalifikācijas pakalpojumus, savukārt tehniskās apskates tiks veiktas jaunā vietā, proti, Aviācijas ielā 40. Jaunajā tehniskās apskates stacijā dubultots tehniskās apskates līniju skaits – vieglo automašīnu apskate tiks veikta trīs līnijās, bet vēl viena apskates līnija paredzēta kravas automašīnām.

CSDD Transportlīdzekļu kontroles un sertifikācijas daļas vadītājs Jānis LiepiņšMadara Fridrihsone

  Tehniskās apskates stacija Jelgavā būs modernākā šāda veida stacija Latvijā. “Šī būs viena no lielākajām reģionālajām stacijām šobrīd Latvijā. Otrkārt, tās konfigurācija izveidota, lai maksimāli daudz transportlīdzekļus varētu apkalpot iespējami īsākā laikā. Tas nozīmē – arī stacijas garuma konfigurācija pielāgota. Un, protams, ņemot vērā tehnoloģiju attīstību, stacija aprīkota ar tehniskās apskates aprīkojumu, kas pašlaik ir viens no modernākajiem piedāvātajā tirgū,” pastāstīja Liepiņš.

  Sestdien jaunatklātajā stacijā norisināsies tehniskās apskates nakts – apskati būs iespējams veikt līdz vieniem naktī.

  Kļūda rakstā?

  Iezīmējiet tekstu un spiediet Ctrl+Enter, lai nosūtītu labojamo teksta fragmentu redaktoram!

  Iezīmējiet tekstu un spiediet uz Ziņot par kļūdu pogas, lai nosūtītu labojamo teksta fragmentu redaktoram!

  Latvijā
  Ziņas
  Jaunākie
  Interesanti