«Jaunuzņēmumu māja» - atbalsts jauno tehnoloģiju interesentiem

Rīgā šodien svinīgi atklās „Jaunuzņēmumu māju”. Tā atradīsies Latvijas Universitātes Bioloģijas fakultātes bijušajās telpās.

Turpmāk „Jaunuzņēmumu māja” būs atbalsta punkts jauno tehnoloģiju interesentiem, kurā atradīsies gan ''TechHub Riga'' kopstrādes telpa, gan citi nozares pārstāvji un jaunuzņēmumi.

Līna Marta Sarma: Par jaunuzņēmumu mājuDace Simanoviča

  „Turpmāk ēkā ir paredzēts veidot tādu kā jaunuzņēmumu komūnu, kas jau šobrīd ir ļoti attīstījusies Latvijā. Ēkai ir mērķis kalpot par jaunuzņēmumu komūnas centru, piedāvājot vietu startapiem jeb jaunuzņēmumiem, kur sēdēt, arī riska kapitālu fondiem, nevalstiskajām organizācijām, kas nodarbojas arī ar jaunuzņēmumu atbalstu, kā arī dažādām studentu organizācijām un valdēm. Šobrīd tas viss ir bijis ļoti izkaisīti par visu Rīgu, pa dažādiem reģioniem. Mēs, protams, gribam vienā vietā savienot tieši Rīgas institūcijas, bet skatāmies arī uz citiem reģioniem. Arī visu universitāšu inkubatori sēž katrs savā universitātē, jaunuzņēmumi - katrs savos ofisos, tāpēc gribam vairāk centralizēt visu ekosistēmu vienā vietā,” stāsta ''TechHub Riga'' vadītāja Līna Marta Sarma.

  Kļūda rakstā?

  Iezīmējiet tekstu un spiediet Ctrl+Enter, lai nosūtītu labojamo teksta fragmentu redaktoram!

  Iezīmējiet tekstu un spiediet uz Ziņot par kļūdu pogas, lai nosūtītu labojamo teksta fragmentu redaktoram!

  Saistītie raksti
  Latvijā
  Ziņas
  Jaunākie
  Interesanti