Brīdina par apledojumu uz ceļiem

Svētdienas rītā, gaisa temperatūrai turoties ap diviem grādiem, apledojuši autoceļi Alūksnes, Jelgavas un Gulbenes apkaimē, autovadītājus brīdina "Latvijas Valsts ceļi".

Braukšanas apstākļi ir apgrūtināti sekojošos ceļa posmos: Jelgavas šoseja (A8) posmā no Jelgavas līdz Meitenei, Liepājas šoseja (A9) posmā no Kalnciema līdz Apšupes krustojumam, Ventspils šoseja (A10) posmā no Strazdes līdz Usmai.

"Latvijas Valsts ceļi" ziemas sezonā aicinām autovadītājus būt īpaši uzmanīgiem uz ceļa, izvēlēties autoceļa seguma stāvoklim atbilstošu braukšanas ātrumu un ievērot piesardzīgu distanci. Mainīgos laika apstākļos uz ceļiem var veidoties tā saucamais melnais ledus, kas ir neredzams, un autovadītājs to sajūt tikai sākot veikt manevrus ar mašīnu – bremzējot, manevrējot ar stūri un pedāļiem. Tāpēc visām šīm kustībām nevajadzētu būt straujām. Apledojums īpaši var veidoties uz autoceļiem, kas iet cauri mežiem vai gar ūdenstilpnēm, kā arī uz tiltiem un pārvadiem.

"Latvijas Valsts ceļi" aicina autobraucējus informēt par visiem sarežģījumiem, kas rodas valsts autoceļu tīklā – apledojums un sniega sanesumi, zvanot uz diennakts bezmaksas informatīvo tālruni 80005555, gan "Latvijas Valsts ceļu" mājaslapā www.lvceli.lv un aplikācijā "Waze."

Kļūda rakstā?

Iezīmējiet tekstu un spiediet Ctrl+Enter, lai nosūtītu labojamo teksta fragmentu redaktoram!

Iezīmējiet tekstu un spiediet uz Ziņot par kļūdu pogas, lai nosūtītu labojamo teksta fragmentu redaktoram!

Saistītie raksti
Latvijā
Ziņas
Jaunākie
Interesanti