Augusta sestdienās bez maksas piedāvā pārbaudīt auto tehnisko stāvokli

Jau sešus gadu Ceļu satiksmes drošības direkcija (CSDD) rīko akciju „Tehniskās apskates naktis”, kurā augusta sestdienās cilvēki bez maksas var pārbaudīt sava auto tehnisko stāvokli. Šosestdien, 5.augustā, bezmaksas auto diagnostiku varēs veikt Cēsīs.

Bet nākošajā sestdienā, 12.augustā,  bezmaksas tehniskā apskate būs pieejam Rēzeknē, tad 19.augustā – Tukumā, 26.augustā – Rīgā, bet 2.septembrī – Siguldā.

CSDD aicina interesantus uz bezmaksas auto apskatēm pieteikties, izmantojot direkcijas e-pakalpojumus.

CSDD pārstāve Ieva BērziņaZane Mače
  “Pasākuma mērķis ir pievērst transporta līdzekļu vadītāju uzmanību auto tehniskajam stāvoklim. Proti, var bez maksas pārbaudīt mašīnas tehnisko stāvokli. Jums netiek atņemta transportlīdzekļa tehniskās apskates uzlīme, tiek pārbaudīts transporta līdzeklis, pievērsta uzmanība tām tehniskajām problēmām, kas ir konkrētajai mašīnai, un cilvēki to bieži vien izmanto,” pastāstīja CSDD pārstāve Ieva Bērziņa.

  Biežākās problēmas, ko atklāj apskatēs, ir saistītas ar bremžu sistēmu, koroziju, balstiekārtām un uguņiem, tās ir pamat lietas. “Parasti tehniskās apskates naktīs izbrāķētie transportlīdzekļi ir apmēram 80%-85%,” atklāja Bērziņa.

  Kļūda rakstā?

  Iezīmējiet tekstu un spiediet Ctrl+Enter, lai nosūtītu labojamo teksta fragmentu redaktoram!

  Iezīmējiet tekstu un spiediet uz Ziņot par kļūdu pogas, lai nosūtītu labojamo teksta fragmentu redaktoram!

  Latvijā
  Ziņas
  Jaunākie
  Interesanti