Arī Latvijas Māsu asociācija pievienosies ģimenes ārstu streikam

Arī Latvijas Māsu asociācija, pievienojoties kolēģiem Latvijas Ģimenes ārstu asociācijā (LĢĀA), nolēmusi aicināt biedrus streikot, pārtraucot darbu līdz vienošanās panākšanai ar Veselības ministriju (VM), teica Māsu asociācijas vadītāja Dita Raiska.

Viņa norādīja, ka asociācija atbalsta ģimenes ārstu pieteikto streiku, un redzams, ka zemais atalgojums ģimenes ārstu praksēs kļūst par arvien aktuālāku problēmu.

"Paldies ģimenes ārstiem, ka viņi atbalsta šo komandu un saprot, ka, tikai stiprinot finansiālo slogu viņu pakļautībā esošajiem darbiniekiem, kaut ko var izdarīt," sacīja Raiska.

Jau ziņots, ka ģimenes ārsti, nepanākot vienošanos ar VM par izlīgšanas komisijas veidošanu, nolēmuši streikot, pārtraucot darbu līdz vienošanās panākšanai ministriju. Ģimenes ārsti plāno sākt streiku 3.jūlijā. Streika laikā tiks pārtraukta ģimenes ārsta pakalpojumu sniegšana līdz brīdim, kad izdosies panākt vienošanos ar VM un valdību par streika prasību izpildi.

Arī Latvijas Lauku ģimenes ārstu asociācijas prezidente Līga Kozlovska teica, ka Lauku ģimenes ārstu asociācija, pievienojoties kolēģiem LĢĀA, nolēmuši streikot.

Savukārt VM joprojām esot atvērta sarunām. Tā uzaicinājuši Ģimenes ārstu asociāciju uz tikšanos nākamnedēļ, lai pārrunātu jautājumus saistībā ar ģimenes ārstu prasībām, iepriekš teica ministrijas pārstāvis Oskars Šneiders.

Kļūda rakstā?

Iezīmējiet tekstu un spiediet Ctrl+Enter, lai nosūtītu labojamo teksta fragmentu redaktoram!

Iezīmējiet tekstu un spiediet uz Ziņot par kļūdu pogas, lai nosūtītu labojamo teksta fragmentu redaktoram!

Latvijā
Ziņas
Jaunākie
Interesanti