Ar orientēšanos VUGD depo ēkās Rīgā stāstīs par ugunsdrošību

Tieši 100 dienas pirms stāsies spēkā Ugunsdrošības noteikumu prasība, kas nosaka, ka visos mājokļos jābūt uzstādītiem dūmu detektoriem, Valsts ugunsdzēsības un glābšanas dienests (VUGD) organizē orientēšanās pasākumu iedzīvotājiem ar aktivitātēm un uzdevumiem dažādās ugunsdzēsības daļās Rīgā.

Pasākuma galvenais uzdevums ir pievērst iedzīvotāju uzmanību drošai rīcībai, lai savlaicīgi novērstu ugunsnelaimi. Orientēšanās pasākumā var piedalīties ikviens un dalība ir bez maksas.

Inta Palkavniece: Par VUGD orientēšanosZane Mače

VUGD pārstāve Inta Palkavniece Latvijas Radio pastāstīja, ka VUGD nolēma  aktīvāk uzrunāt sabiedrību par ugunsdrošību kopumā un dūmu detektoru nepieciešamību un organizēt orientēšanās pasākumu.

Ikviens iedzīvotājs var veidot komandu divu līdz četru cilvēku sastāvā, kur vismaz vienam komandas dalībniekam ir jābūt sasniegušam 18 gadu vecumu.

Pasākums noritēs 23.septembrī laika posmā no pulksten.16 līdz 20.00. Šajā laika posmā komandām pēc VUGD mājaslapā publicētajiem attēliem un aprakstiem jāatrod sešas ugunsdzēsības daļas Rīgā, kur jāveic uzdevumi uz laiku, atjautību, izveicību, izdomu un arī komandas sadarbību.

Uzdevumi ir veidoti tā, lai ne tikai pārbaudītu iedzīvotāju teorētiskās zināšanas par drošību, bet arī ļautu iejusties ugunsdzēsēja glābēja ādā, un arī izmēģināt dažādas ar ugunsdzēsības saistītas aktivitātes, stāstīja Palkavniece.

Par katru izpildīto uzdevumu komandas saņems punktus, un ja kopumā būs iegūti 100 punkti, komanda noteikti saņems balvu.

Kļūda rakstā?

Iezīmējiet tekstu un spiediet Ctrl+Enter, lai nosūtītu labojamo teksta fragmentu redaktoram!

Iezīmējiet tekstu un spiediet uz Ziņot par kļūdu pogas, lai nosūtītu labojamo teksta fragmentu redaktoram!

Latvijā
Ziņas
Jaunākie
Interesanti