Ar LVM ziedojumu palīdzēs 100 tūkstošiem cilvēku

Uzņēmuma "Latvijas valsts meži" ziedojums sociālajai jomai tiks sadalīts 88 projektiem un palīdzēs vairāk nekā simts tūkstošiem cilvēku.

Jau trešo gadu ziedojums tiek nodots trim organizācijām - Ziedot.lv, Latvijas Bērnu fonds un Latvijas samariešu apvienība. Tās rīko konkursu, kurā ar projektu var pieteikties ikviena sabiedriskā labuma organizācija.

Lielākais atbalsts ticis projektiem, kas palīdz visai Latvijai, bet novadu vidū sekmīgākā ir Vidzeme. Savukārt mazāko atbalstu saņēmusi Rīga.

„Šis ziedojums nonāks četru lielāku jomu atbalstam. Pirmā un vislielākā ir atbalsts bērniem un pieaugušām personām ar īpašām vajadzībām, palīdzot gan integrēties sabiedrībā, gan izstrādāt jaunas rehabilitācijas programmas, gan palīdzot ikdienas situācijās. Otra joma ir palīdzība sociāli mazaizsargātām sabiedrības grupām, īpaši krīzes situācijās, bet nevis dodot tiešu pabalstu, bet vairāk viņus motivējot, iesaistot un veidojot sistēmu, lai viņi spētu atgriezties sabiedrībā,” stāsta Ziedot.lv vadītāja Rūta Dimanta.

Vēl viena grupa, kua saņems atbalstu, ir pensijas vecuma cilvēki, lai motivētu tos cienīgam un aktīvam dzīvesveidam. „Tas nozīmē iesaistīt seniorus dažādās sporta un kultūras aktivitātēs, arī savstarpējā komunikācijas apmaiņā, paaudžu kontaktos,” skaidro Dimanta.

Ceturtā joma ir atbalsts sabiedrības grupu integrācijai – līdzcilvēkiem, kuri dažādu apstākļu dēļ atsvešinājušies no sabiedrības. 

Kļūda rakstā?

Iezīmējiet tekstu un spiediet Ctrl+Enter, lai nosūtītu labojamo teksta fragmentu redaktoram!

Iezīmējiet tekstu un spiediet uz Ziņot par kļūdu pogas, lai nosūtītu labojamo teksta fragmentu redaktoram!

Latvijā
Ziņas
Jaunākie
Interesanti