«airBaltic»: Incidents Oslo ir bezprecedenta gadījums ar pieredzējušiem darbiniekiem

Aviokompānija "airBaltic" pastiprinājusi drošības pasākumus pēc tam, kad Oslo lidostā aizturēta lidmašīnas apkalpe, kurai pārbaudes uzrādīja nepieļaujamu alkohola līmeni. “airBaltic" pārstāvis Jānis Vanags Latvijas Radio sacīja, ka noticis bezprecedenta gadījums ar pieredzējušiem darbiniekiem. "airBaltic" pārstāvis nevarēja atklāt citus faktus par notikušo.

"Pašlaik policija veic izmeklēšanu, un, kad mums būs zināmi oficiālie fakti no viņiem, mēs varēsim pabeigt savus secinājumus. Aviācijā, protams, ir tā, ka mēs no šādām situācijām mācāmies un uzlabojam savas procedūras kompānijā. Bet te mēs nevaram steigties notikumiem pa priekšu, mums ir jāsagaida izmeklēšanas beigas un secinājumi nāks pēc tam,” teic Vanags.

Viņš gan stāsta, ka vēl pirms izmeklēšana ir beigusies, aviokompānija jau pastiprinājusi drošības pasākumus.

„Šis ir bezprecedenta gadījums. Tas mums liek ārkārtīgi rūpīgi pārvērtēt situāciju. Mūsu apkalpe Oslo bija pieredzējusi, un tas vēlreiz liek rūpīgi pārvērtēt situāciju,” saka „airBaltic” pārstāvis.

Viņš arī piebilst, ka laikā, kamēr notiek izmeklēšana, aviokompānija nevar sniegt plašākus datus par apkalpi, kas var liecināt par viņu identitāti vai traucēt izmeklēšanu.

Vēstīts, ka sestdienas rītā Oslo lidostā tika aizturēta aviokompānijas "airBaltic" lidmašīnas apkalpe, kurai pārbaudes uzrādīja nepieļaujamu alkohola līmeni.

Norvēģijas varasiestādes solīja, ka pirmdien izlems par Oslo lidostā aizturēto aviokompānijas "airBaltic" lidmašīnas apkalpes locekļu paturēšanu apcietinājumā par gaisa satiksmes drošības apdraudēšanu.

Kļūda rakstā?

Iezīmējiet tekstu un spiediet Ctrl+Enter, lai nosūtītu labojamo teksta fragmentu redaktoram!

Iezīmējiet tekstu un spiediet uz Ziņot par kļūdu pogas, lai nosūtītu labojamo teksta fragmentu redaktoram!

Latvijā
Ziņas
Jaunākie
Interesanti