Dienas ziņas

Sākas pieteikšanās studijām klātienē

Dienas ziņas

Dienas ziņas

Carnikavas pludmalē jūrā atrod apvidus auto

Carnikavā jūrā atrasts džips ar Baltkrievijas numura zīmēm

Ādažu novada Carnikavā otrdien netālu no krasta jūrā atrasta apvidus automašīna "Dodge Ram" ar Baltkrievijas numura zīmēm, novēroja Zemgales reģionālā televīzija. 

Valsts ugunsdzēsības un glābšanas dienestā apliecināja, ka informācija par novēroto saņemta plkst. 9.32. Notikuma vietā glābēji konstatēja, ka vieglā automašīna atrodas ūdenī, pāris metru attālumā no krasta. Cilvēku tajā nebija, bet vienā sānā spēkratam bija atvērts logs, kas varētu liecināt, ka šoferis pa to ir ticis laukā.

Apsekojot automašīnu, šķidrumu noplūde no tās arī netika konstatēta. Tā kā nepastāv apdraudējums apkārtējai videi, turpmāka ugunsdzēsēju glābēju palīdzība nebija nepieciešama.  

Policijā norādīja, ka auto jūrā, visticamāk, iebraucis naktī; turpinās notikušā izmeklēšana.

Valsts ugunsdzēsības un glābšanas dienesta (VUGD) Ādažu daļas komandieris Ģirts Forands pastāstīja, ka "pēc aculiecinieka stāstītā, īpašnieks ir aizgājis arī meklēt palīdzību, bet cietušo nav, apdraudējums videi nav. [..] Cilvēks acīmredzot nav ievērojis aizlieguma zīmes, iebraucis aizliegtā zonā – dabas parka piejūra teritorijā."

Valsts ugunsdzēsības un glābšanas dienesta (VUGD) Ādažu daļas komandieris Ģirts Forands
Valsts ugunsdzēsības un glābšanas dienesta (VUGD) Ādažu daļas komandieris Ģirts Forands

Vai mašīna piederējusi Baltkrievijas pilsonim un kā tā nonākusi jūrā –  vēl noskaidro.

LETA ziņoja, ka Ādažu novada pašvaldības policijai ir izdevies noskaidrot automašīnas īpašnieku, bet publiski viņa pilsonība atklāta netiek.

Ādažu novada pašvaldība sociālajā tīklā "Facebook" informējusi, ka par notikušo uzsākts administratīvā pārkāpuma process, jo auto vadītājs pārkāpis dabas parka "Piejūra" individuālos aizsardzības un izmantošanas noteikumus, kā arī ignorējis aizlieguma zīmi.

Tika organizēta automašīnas izvilkšana. "Mēģināsim piesaistīt mūsu resursu kā kvadraciklu, vinčas, tur koki ir, mēģināsim ar lāpstām parakt, viegli nebūs, bet domāju, ka mašīnu [pēc] pāris stundās ārā dabūsim," atzina Forands.

Policija ir palīdzējusi noorganizēt auto izvilkšanu no jūras.

Lai netraucētu turpmāko izmeklēšanu, tad plašāka informācija pagaidām sniegta netiek.

Kļūda rakstā?

Iezīmējiet tekstu un spiediet Ctrl+Enter, lai nosūtītu labojamo teksta fragmentu redaktoram!

Iezīmējiet tekstu un spiediet uz Ziņot par kļūdu pogas, lai nosūtītu labojamo teksta fragmentu redaktoram!

Saistītie raksti

Vairāk

Svarīgākais šobrīd

Vairāk

Interesanti