Kuldīgas novada mēres vietniece Kleinberga nolēmusi atteikties no potenciālā Saeimas deputāta mandāta

Kuldīgas novada domes priekšsēdētājas vietniece Skrundas pilsētas un novada lauku teritoriju jautājumos un Saldus Medicīnas centra valdes priekšsēdētāja Nellija Kleinberga ("Kuldīgas novadam") nolēmusi atteikties no potenciālā Saeimas deputāta mandāta.

Viņa atzina, ka ir saņēmusi īsziņas no vairākiem deputātiem ar aicinājumu atgriezties Saeimā. "Kolēģu attieksme sildīja manu sirdi, taču esmu pieņēmusi lēmumu palikt esošajos darbos," atklāti atzina Kleinberga.

Viņa skaidroja, ka pašlaik ir atbildīga par daudziem jautājumiem gan kā Kuldīgas novada domes priekšsēdētājas vietniece, gan kā Saldus Medicīnas centra valdes priekšsēdētāja.

"Man pašlaik ļoti patīk savs darbs. Saldus Medicīnas centrā ir izveidota profesionāla komanda, un mans mērķis ir panākt, lai novada iedzīvotājiem veselības aprūpes pakalpojumi būtu pieejami tuvāk viņu dzīvesvietai," uzsvēra Kleinberga.

Kleinbergai Saeimas deputātes mandāts pienāktos uz laiku, kamēr no "Jaunās vienotības" (JV) saraksta parlamentā ievēlētā Inga Bērziņa ("Kuldīgas novadam") ieņemtu vides aizsardzības un reģionālās attīstības ministres amatu, ja viņa noliktu deputāta mandātu. Aiz Kleinbergas nākamais visvairāk balsu saņēmušais kandidāts JV sarakstā Kurzemes apgabalā ir Ventspils domes deputāts Ģirts Valdis Kristovskis (JV).

Kā vēstīts, Kleinberga no Latvijas Reģionu apvienības saraksta bija ievēlēta 12. Saeimā.

Līdz ar valdības un valdošās koalīcijas maiņu plašas pārmaiņas gaidāmas arī Saeimā, jo darbu sāks vairāki jauni deputāti, kuri mandātus iegūs uz laiku, kamēr kolēģi pilda ministru amata pienākumus, kā arī mainīsies vadība lielākajā daļā komisiju.

Kļūda rakstā?

Iezīmējiet tekstu un spiediet Ctrl+Enter, lai nosūtītu labojamo teksta fragmentu redaktoram!

Iezīmējiet tekstu un spiediet uz Ziņot par kļūdu pogas, lai nosūtītu labojamo teksta fragmentu redaktoram!

Saistītie raksti

Vairāk

Svarīgākais šobrīd

Vairāk

Interesanti