Sabiedrisko mediju uzraugu vēl gadu turpinās vadīt Jānis Siksnis

Par Sabiedrisko elektronisko plašsaziņas līdzekļu padomes (SEPLP) priekšsēdētāju uz nākamo termiņu līdz 2024. gada 3. augustam ievēlēts padomes līdzšinējais vadītājs Jānis Siksnis, paziņojumā medijiem informēja SEPLP.

SEPLP vadītāju no padomes locekļu vidus ievēl uz vienu gadu.

"Aizvadītais darba posms ir bijis ļoti intensīvs, strādājot pie sabiedrisko mediju stratēģiskās attīstības galvenajām prioritātēm – jauna finansēšanas modeļa ieviešanas un vienota sabiedrisko mediju uzņēmuma izveidošanas. [..] Padome sagaida, ka šoruden beidzot tiks pieņemti lēmumi par sabiedrisko mediju nodrošinājuma būtisku uzlabojumu, kas izbeigs ilgus gadus valdījušo neskaidrību šajā jomā," uzsver Jānis Siksnis. 

SEPLP pirmo sastāvu Saeima ievēlēja 2021. gada 4. augustā, amatā apstiprinot padomes locekļus Jāni Siksni, Sanitu Upleju-Jegermani un Jāni Eglīti.

SEPLP ir neatkarīga institūcija, kas īsteno sabiedrisko mediju kapitāldaļu turētāja un augstākās lēmējinstitūcijas funkcijas, garantē sabiedrisko mediju redakcionālo neatkarību, izstrādā un apstiprina sabiedrisko pasūtījumu, uzrauga LR un LTV finanšu līdzekļu izlietojumu.

Kļūda rakstā?

Iezīmējiet tekstu un spiediet Ctrl+Enter, lai nosūtītu labojamo teksta fragmentu redaktoram!

Iezīmējiet tekstu un spiediet uz Ziņot par kļūdu pogas, lai nosūtītu labojamo teksta fragmentu redaktoram!

Saistītie raksti

Vairāk

Svarīgākais šobrīd

Vairāk

Interesanti