Ziemeļīrijā turpinās politiskā krīze, kas var radīt saspīlējumu

Ziemeļīrijā joprojām turpinās politiskā krīze. Pēc janvārī notikušajām ārkārtas vēlēšanām partijas joprojām nespēj panākt vienošanos par turpmāko sadarbību. Lielbritānijas valdība aizvadītajā nedēļā ir paziņojusi, ka tā ir gatava dot vēl tikai pāris dienas, lai politiķi Belfāstā varētu atrast kopsaucēju. Un 3.jūlijā par radušos situāciju Lielbritānijas parlamenta deputātus informēs Ziemeļīrijas lietu ministrs.

Ziemeļīrijas lielākās partijas joprojām nespēj vienoties par turpmāko sadarbībuArtjoms Konohovs

  Divas lielākās partijas Ziemeļīrijā joprojām nespēj vienoties par turpmāko sadarbību. Bez vienošanās var tikt izjaukts trauslais miers starp divām lielākajām iedzīvotāju grupām šajā reģionā.

  Republikāņu partijas “Sinn Fein” priekšsēdētājs Džerijs Adamss žurnālistiem paziņoja, ka, viņaprāt, vienošanās joprojām ir iespējama. Tomēr vairākos svarīgos punktos ar unionistiem vēl nav sasniegts nepieciešamais progress, un diez vai tas tiks panākts tuvākajās dienās.

  Ja Ziemeļīrijas politiķi nespēs atrast kopsaucēju, tad Londona var atjaunot tiešo pārvaldi šajā reģionā, kas var radīt situācijas saspīlējumu Ziemeļīrijā.

  Kļūda rakstā?

  Iezīmējiet tekstu un spiediet Ctrl+Enter, lai nosūtītu labojamo teksta fragmentu redaktoram!

  Iezīmējiet tekstu un spiediet uz Ziņot par kļūdu pogas, lai nosūtītu labojamo teksta fragmentu redaktoram!

  Saistītie raksti
  Pasaulē
  Ziņas
  Jaunākie
  Interesanti