Ungārijas policija nelegāli robežu šķērsojošos imigrantus atbaida ar brīdinājuma šāvieniem

Ungārijas kārtības sargiem izdevies novērst imigrantu grupas iekļūšanu valsts teritorijā. Oficiālā Budapešta ziņo, ka pēdējo mēnešu laikā būtiski pieaudzis to cilvēku skaits, kas nelikumīgi cenšas šķērsot robežu.

Ungārijas Iekšlietu ministrijas pārstāvji informē, ka divas migrantu grupas, kurās bija 60 personas, sabojāja robežžogu un centās iekļūt valsts teritorijā no Serbijas. Robežsargi izšāva brīdinājuma šāvienus un novērsa pretlikumīgas darbības. Par nelikumīgu robežas šķērsošanu aizturēti četri cilvēki.

Amatpersonas informēja arī, ka kopš pagājušā gada beigām vērojama nelegāli robežu šķērsojošo imigrantu plūsmas palielināšanās. Nedēļa laikā valsts teritorijā cenās iekļūt vairāki simti personu, tomēr situācija pagaidām nav tik bīstama kā migrācijas krīzes laikā 2015. gadā.

Mediji vēsta, ka migrantu plūsma turpinās arī Vidusjūrā. Otrdien, 28. janvārī, Itālijas ostā Taranto atļauts piestāt labdarības organizāciju kuģim "Ocean Viking" ar 403 nelegālajiem imigrantiem, bet jūrā vēl atrodas kuģi ar 235 izglābtajām personām.

Kļūda rakstā?

Iezīmējiet tekstu un spiediet Ctrl+Enter, lai nosūtītu labojamo teksta fragmentu redaktoram!

Iezīmējiet tekstu un spiediet uz Ziņot par kļūdu pogas, lai nosūtītu labojamo teksta fragmentu redaktoram!

Saistītie raksti
Pasaulē
Ziņas
Jaunākie
Interesanti