Dienas ziņas

Dienas ziņas

Dienas ziņas

3D ala - -jauns mācību instruments Latvijā

Tramps pieņem nomināciju prezidenta amatam

Tramps pieņem nomināciju prezidenta amatam

Amerikas Savienoto Valstu (ASV) prezidents Donalds Tramps oficiāli pieņēmis nomināciju prezidenta amata otrajam termiņam. Uzrunājot vēlētājus Republikāņu partijas Nacionālā konventa pēdējā vakarā, Tramps apgalvoja, ka Demokrātu partijas kandidāts Džo Baidens ir sociālists, kurš iznīcinās ASV nākotni.

"Šī ir vienojoša nacionālā programma, kas vienos mūsu valsti. Tāpēc šovakar saku visiem amerikāņiem, ka šīs ir svarīgākās vēlēšanas mūsu valsts vēsturē. Tādas atšķirības partiju un personu ideoloģijā, filozofijā un vīzijā nav bijušas.

Mūsu pretinieki uzskata, ka Amerikā ir samaitāta tauta. Mēs vēlamies, lai mūsu dēli un meitas zinātu patiesību. Amerika ir vislielākā un izcilākā nācija pasaules vēsturē," sacīja Tramps.

ASV šobrīd ir vairāki izaicinājumi - gan ekonomikā un veselības aprūpes sistēmā, gan ilgstošie protesti, kas vērsti pret rasu nevienlīdzību. Tiem par spīti aptuveni stundu garās uzrunas laikā ASV prezidents solīja spožu nākotni.

Republikāņu partijas Nacionālā konventa noslēguma pasākums norisinājās pie Baltā nama, kaut arī parasti to neizmanto politiskiem pasākumiem. Vašingtonas ielās nominācijas laikā pulcējās ASV prezidenta kritiķi.

ASV prezidenta vēlēšanas ASV gaidāmas 3. novembrī.

Kļūda rakstā?

Iezīmējiet tekstu un spiediet Ctrl+Enter, lai nosūtītu labojamo teksta fragmentu redaktoram!

Iezīmējiet tekstu un spiediet uz Ziņot par kļūdu pogas, lai nosūtītu labojamo teksta fragmentu redaktoram!

Pasaulē
Ziņas
Jaunākie
Interesanti