Tajos Amerikas Savienoto Valstu prezidents Donalds Tramps parādīts neglaimojošā gaismā, tādēļ prezidenta administrācija centās apturēt grāmatas izdošanu, taču velti. Kritiku Boltonam veltījusi Dienvidkoreja, kura pārmet viņam detaļu atklāšanu saistībā ar divpusējām sarunām par kodolieročiem.
Trampa administrācija mēģināja apturēt bijušā Baltā nama nacionālās drošības padomnieka Džona Boltona memuāru izdošanu, vēršoties federālajā tiesā Vašingtonā. Kolumbijas apgabala ASV apgabaltiesa norādīja, ka Boltons “licis uz spēles Savienoto Valsta nacionālo drošību”. Secinājumos tiesnesis Roiss Lamberts skaidroja, ka Boltons “padarījis ievainojamu savu valsti ļaunuma priekšā” un rezultātā viņam pašam var draudēt civilā un potenciāli kriminālā atbildība. Tomēr federālā prokurora prasība tika noraidīta, jo valdība nespēja pierādīt, ka tiesas aizliegums izdot grāmatu novērstu nelabojamu ļaunumu.
Boltons memuāros iekļāvis daudzus Trampam neglaimojošus faktus, tajā skaitā saistībā ar Trampa un Ziemeļkorejas līdera samitiem. Saistībā ar to Dienvidkorejas prezidenta birojs pirmdien apsūdzēja Boltonu faktu sagrozīšanā un turpmāko sarunu apdraudēšanā.
Birojs uzsvēra, ka detaļu atklāšana saistībā ar divpusējām sarunām par kodolieročiem “pārkāpj diplomātiskos pamatprincipus un nopietni iedragātu visu pušu interesi par turpmākajām sarunām”.