Rīta Panorāma

Intervija ar Aigaru Reini par vasaras koncertu programmu Rīgas domā

Rīta Panorāma

Latvijā ražotas gumijas flīzes eksportē uz 24 valstīm

Viktorijas laikmeta manekeni distancēšanās nodrošināšanai

Londonas bārā distancēšanās nodrošināšanai izmanto manekenus Viktorijas laikmeta tērpos

Manekeni, tērpti pēc Viktorijas laikmeta modes, varētu palīdzēt kādam bāram Londonā nodrošināt sociālās distancēšanās noteikumus. Anglija gatavojas krogu un restorānu atkalatvēršanai.

Britu valdība paziņojusi, ka bāri un restorāni Anglijā darbu varēs atsākt nākamnedēļ, 4. jūlijā, pamazām atvieglojot Covid-19 ierobežojošos pasākumus. Joprojām būs jānodrošina sociālā distancēšanās.

Lai to izdarītu, kāds kokteiļbārs Londonā krēslos pie saviem galdiņiem izvietojies manekenus.

Bāra nosaukums ir “Mr. Fogss”, un manekeni saģērbti pēc Viktorijas laikmeta piegriezuma kā tēli Žila Verna romānā “Astoņdesmit dienās ap zemeslodi”. Tas ir mēģinājums bārā saglabāt dzīvīgu atmosfēru, neatstājot galdiņus tukšus.

“Ja kāds gada sākumā būtu teicis, ka apģērbšu manekenus, es neticētu. Tomēr cilvēku reakcija bijusi lieliska, viņi sūta e-pastus, sakot, ka grib atnākt, viņus apskatīt un nofotografēties,” stāstīja bāra īpašnieka “Inception Group” līdzdibinātājs Čārlijs Gilks.

Pagaidām britu valdību noteikusi, ka sociālās distancēšanās attālumam jābūt divi metri. Bāra īpašnieki norāda – divi metri nozīmē, ka 120 viesu vietā telpā var atrasties tikai 30.

Nākamnedēļ, atvieglojot pasākumus, prasība Anglijā būs tikai viens metrs. Attālums samazināts pēc krogu un restorānu īpašnieka spiediena.

“Ar pusotra metra distanci droši vien varētu nodrošināt 60% ierastās kapacitātes, bet ar diviem metriem – tikai aptuveni 30%. Biznesam tas nebūtu ekonomiski dzīvotspējīgi,” norādīja Čārlijs Gilks.

Kļūda rakstā?

Iezīmējiet tekstu un spiediet Ctrl+Enter, lai nosūtītu labojamo teksta fragmentu redaktoram!

Iezīmējiet tekstu un spiediet uz Ziņot par kļūdu pogas, lai nosūtītu labojamo teksta fragmentu redaktoram!

Saistītie raksti
Pasaulē
Ziņas
Jaunākie
Interesanti