Latvijas peldētāji jauktajā stafetē noslēdz otro desmitu pasaules čempionātā

Latvijas peldētāju kvartets sestdien pēdējās sacensībās pasaules čempionātā Dienvidkorejā ieguva 20.vietu 4x100 metru brīvā stila jauktās stafetes priekšsacīkstēs, liecina organizatoru informācija. Astoņas labākās komandas iekļuva finālā.

Ģirts Feldbergs, Daniils Bobrovs, Kristīna Šteina un Ieva Maļuka finišēja pēc trim minūtēm un 37,66 sekundēm, priekšsacīkšu kopvērtējumā apsteidzot 16 komandas. Ātrākie kvalifikācijā bija ASV peldētāji, finišējot pēc trim minūtēm un 22,70 sekundēm.

Individuāli sestdien Latviju priekšsacīkstēs pārstāvēja Feldbergs un Gabriela Ņikitina, kuri nesasniedza 16 dalībnieku pusfinālu.

Ņikitina 50 metru brīvā stila peldējumā priekšsacīkstēs finišēja pēc 25,96 sekundēm un ieguva 35.vietu. Ātrākā bija zviedriete Sāra Sjostrēma (24,26). Savukārt Feldbergs 50 metru distancē uz muguras dalīja 44.vietu ar finišu pēc 26,42 sekundēm. Priekšsacīkstēs nepārspēts palika dienvidafrikānis Kliments Kolesņikovs ar rezultātu 24,61 sekunde.

Labākie pasaules peldētāji Kvandžu pilsētā sacentīsies līdz svētdienai, kad Latvijas sportistiem starti vairs nav paredzēti.

Saistītie raksti
Peldēšana
Sports
Jaunākie
Interesanti