Svarīgi
Sadaļas
Sports / Peldēšana
Peldētāju Maļuku sekundes simtdaļa šķir no pusfināla pasaules junioru čempionātā
Ieva Maļuka ceturtdien, 22.augustā Budapeštā pasaules junioru čempionātā peldēšanā dalīja 17.vietu priekšsacīkstēs 50 metru tauriņstila distancē, saglabājot gan vismaz teorētiskas cerības startēt pusfinālā, liecina rīkotāju informācija. Pusfināla rezervistes statusu ar iegūtu 17.vietu nopelnīja arī Arina Sisojeva 100 metros brasā.
Sagrūstot balkonam naktsklubā, Korejā 2 bojāgājušie, savainoti 8 pasaules čempionāta dalībnieki
Divi cilvēki zaudēja dzīvību un 16 tika savainoti, sagrūstot iekštelpu balkonam ballītē naktsklubā Kvandžu pilsētā Dienvidkorejā, kur risinās pasaules čempionāts ūdens sporta veidos, sestdien vēstīja aģentūra AFP. Traumas guva astoņi pasaules čempionāta dalībnieki, bet bojāgājušie ir ar sporta pasākumu nesaistīti vietējie iedzīvotāji, paziņoja vietējā policija.
Peldētāja Šteina sasniedz 29.vietu pasaules čempionāta distancē uz muguras
Latvijas peldētāja Kristīna Šteina pirmdien pasaules čempionātā Dienvidkorejā sasniedza 29.vietu priekšsacīkstēs 100 metru distancē uz muguras, savukārt Ģirts Feldbergs šajā distancē ierindojās 43.vietā, liecina organizatoru informācija. Pusfinālā iekļuva pa 16 labāko rezultātu īpašniekiem.
Valmierā kronē Latvijas čempionus peldēšanā
Valmieras jaunajā, pērn atklātajā peldbaseinā sestdien noslēdzās Latvijas atklātais čempionāts peldēšanā 25 metru baseinā. 50 metros brasā dāmām par Latvijas čempioni tika kronēta Arina Sisojeva. Kopumā šajā čempionātā viņa izcīnīja septiņas zelta godalgas.
Peldētājs Kalniņš sacensībās atgriežas ar diviem Latvijas čempiona tituliem
Latvijas čempionāts peldēšanā 25 metru baseinā pirmo reizi norisinās Valmierā, kur galvenā uzmanība pievērsta mājiniekam Uvim Kalniņam. Londonas olimpisko spēļu dalībnieks pēdējā laikā sacensībās startēja reti, taču atgriešanās ceturtdien izdevās teicama – ar jaunu personisko rekordu uzvarēts 50 metru distancē brīvajā stilā, kā arī 100 metru kompleksajā peldējumā.
Peldētāja Maļuka Latvijas čempionātā uzvar 200 metros brīvajā stilā
Talantīgā peldētāja Ieva Maļuka sestdien Latvijas čempionāta ietvaros teju pārspēja valsts rekordu 200 metru brīvā stila distancē. Maļuka sestdien tika kronēta par Latvijas čempioni 200 metri brīvā stila distancē - viņa distanci veica divās minūtēs un 3,33 sekundēs, vien par 0,18 sekundēm atpaliekot no pašai piederošā valsts rekorda.
Latvijas peldētājiem pieticīgi rezultāti pasaules čempionātā
Pasaules čempionātā peldēšanā, kas notiek Ķīnā, otrdien Latvijas peldētāja Ieva Maļuka 25 metru peldbaseinā 200 metru brīvā stila distancē ierindojās 29. vietā, savukārt vīriešu sacensībās 100 metro uz muguras Ģirts Feldbergs sasniedza 35. vietu, liecina organizatoru informācija.