Pirmsolimpiskajā gadā atbalstīs 53 ziemas sporta pārstāvjus

Ceturtdien Latvijas Olimpiskās vienības (LOV) dalībnieku sapulce vērtēja ziemas sporta veidu atlētu sasniegumus aizvadītajā sezonā un nosauca LOV „A”, “B”, “C” un „Rezerves” sastāvus pirmsolimpiskajai 2016./2017.gada sezonai. Apstiprināti 53 pārstāvji deviņos sporta veidos, informēja LVO pārstāve Marita Vilciņa.

LOV valdes priekšsēdētājs Einars Fogelis atzina, ka rūpīgi izvērtēti visi ziemas sporta veidu federāciju iesniegtie potenciālie kandidāti, kuri gatavojas 2018.gada Phjončhanas Olimpiskajām spēlēm un ir rasta iespēja sniegt finansiālu un medicīnisku atbalstu lielākam sportistu skaitam kā iepriekš, kas ir ļoti svarīgi pirmsolimpiskajā sezonā.

Finansējuma apjoms sportista treniņu darba un sacensību atbalstam 700 eiro. Tuvākajā laikā LOV sadarbībā ar ziemas sporta veidu federācijām, treneriem un sportistiem slēgs līgumus, lai ar maija mēnesi varētu uzsākt finansēt atlētu gatavošanos pirmsolimpiskajai sacensību sezonai.

A sastāvs        (16 sportisti)

skeletons – Martins Dukurs, Tomass Dukurs;

biatlons – Andrejs Rastorgujevs;

bobslejs – Oskars Melbārdis, Daumants Dreiškens, Arvis Vilkaste, Jānis Strenga, Uģis Žaļims, Intars Dambis;

kamaniņu sports – Andris Šics, Juris Šics, Elīza Cauce, Inārs Kivlenieks, Artūrs Dārznieks;

šorttreks – Roberto Puķītis;

ātrslidošana – Haralds Silovs.

Finansējuma apjoms sportista treniņu darba un sacensību atbalstam līdz 15 950 eiro.

B sastāvs        (17 sportisti)

skeletons – Lelde Priedulēna;

biatlons – Baiba Bendika;

bobslejs –Oskars Ķibermanis, Vairis Leiboms, Helvijs Lūsis, Raivis Zīrups, Matīss Miknis, Jānis Jansons;

daiļslidošana – Angelīna Kučvaļska, Deniss Vasiļjevs;

kamaniņu sports – Oskars Gudramovičs, Pēteris Kalniņš, Riks Kristens Rozītis, Kristers Aparjods;

kalnu slēpošana – Kristaps Zvejnieks;

snovbords – Artūrs Cukunde, Toms Petrusevičs.

Finansējuma apjoms sportista treniņu darba un sacensību atbalstam līdz 11 200 eiro.

C sastāvs        (9 sportisti)

skeletons – Ivo Šteinbergs, Paula Kristiāna Lāce, Krists Netlaus, Dārta Estere Zunte;

daiļslidošana – Diāna Ņikitina;

kamaniņu sports – Kendija Aparjode, Aksels Tupe, Edgars Karnītis, Anda Upīte.

Finansējuma apjoms sportista treniņu darba un sacensību atbalstam līdz 2 800 eiro.

Rezerves sastāvs        (12 sportisti, kurus nosauca attiecīgo sporta veidu federācijas)

biatlons -Vladislavs Ņedaivodins, Ingus Deksnis;

skeletons - Endija Lāsma Tērauda;

bobslejs - Dāvis Spriņģis, Mārtiņš Rūgums;

kamaniņu sports – Ulla Zirne, Kristaps Mauriņš;

distanču slēpošana – Indulis Bikše, Raimo Vīgants;

kalnu slēpošana - Lelde Gasūna;

šorttreks – Kārlis Krūzbergs, Roberts Jānis Zvejnieks.

Kļūda rakstā?

Iezīmējiet tekstu un spiediet Ctrl+Enter, lai nosūtītu labojamo teksta fragmentu redaktoram!

Iezīmējiet tekstu un spiediet uz Ziņot par kļūdu pogas, lai nosūtītu labojamo teksta fragmentu redaktoram!

Olimpiskā kustība
Sports
Jaunākie
Interesanti