Rīta Panorāma

Profesijas - šefpavārs Māris Astičs

Rīta Panorāma

Telefonsaruna ar Andi Ozoliņu

Telefonintervija ar Raimondu Strokšu

Talsu rallija rīkotāji apmierināti ar plašo dalībnieku sastāvu

Nedēļas nogalē Talsu rallijs pulcēs plašu dalībnieku sastāvu, kas gādās par iespēju skatītājiem vērot interesantas cīņas, piektdien Latvijas Televīzijā sacīja sacensību organizators Raimonds Strokšs. Sestdien un svētdien paredzētajās sacīkstēs cīņu sāks astoņu valstu 78 ekipāžas.

Ar pirmo numuru brauks igauņi Sīms Plangi/Mareks Sarapū, kuri savā ieskaites grupā ir uzvarējuši visos trijos aizvadītajos Latvijas čempionāta posmos. Otrais starta numurs piešķirts 2013. gada Čempionu kausa ieguvējiem Dominikam Butvilam/Renatam Vaitkevičam, bet ar trešo numuru piedalīsies 2014. gada Latvijas rallija čempioni N4 grupā Jānis Vorobjovs/Andris Mālnieks.

Par Talsu rallija Čempionu kausu cīnīsies četras čempionu ekipāžas – līdzās Vorobjovam uz ceļojošo balvu pretendēs arī Kaspars Koitla/Andress Otss, Ramūns Čapkausks/Toms Šipkausks un Sergejs Vjazovičs/Jurijs Splošnojs.

Rallijā divās dienās būs 11 ātrumposmi, tostarp svētdien risināsies skatītājiem īpaši pievilcīgais paralēlais ātrumposms. Sacensību  atklāšana paredzēta Talsu centrā, kur līdzjutējiem būs iespēja tikties ar sportistiem. 

Pēc vairāku gadu pārtraukuma rallijā startēs Ivars Vasaraudzis, kura stūrmanis būs hokejists Oskars Bārtulis. Ar 26. numuru rallijā piedalīsies Haralda Šlēgelmilha ekipāža, kuras automašīna būs aplīmēta ar Latvijas simtgadei veltīta fonda "1836" logo, tādējādi popularizējot Latvijas apceļošanas kustību.

Talsu rallijs šogad būs ar starptautisku nozīmi, jo sacensībās risināsies arī Lietuvas autorallija čempionāta, Ziemeļeiropas zonas (NEZ) rallija čempionāta un NEZ junioru čempionāta posmi. 

Kļūda rakstā?

Iezīmējiet tekstu un spiediet Ctrl+Enter, lai nosūtītu labojamo teksta fragmentu redaktoram!

Iezīmējiet tekstu un spiediet uz Ziņot par kļūdu pogas, lai nosūtītu labojamo teksta fragmentu redaktoram!

Saistītie raksti
Motoru sports
Sports
Jaunākie
Interesanti