Motokrosists Karro Vācijā iekļūst desmitniekā pasaules čempionāta posmā

Motokrosa braucējs Matīss Karro svētdien Vācijā izcīnīja 10.vietu pasaules čempionāta (PČ) posmā prestižākajā MX1 klasē, kas risinājās Lauzicringas trasē, informēja organizatori. Vēl viens Latvijas motokrosists Augusts Justs ieguva 17.vietu.

Karro pirmajā braucienā finišēja 16. vietā, bet otrajā braucienā mērķa līniju šķērsoja septītais, kas viņam ir līdzšinējā karjerā labākais panākums pasaules čempionāta sacensībās. Posmā uzvarēja itālietis Antonio Kairoli, kurš uzvarēja otrajā braucienā, bet pirmajā braucienā bija otrais. Pirmajā braucienā ātrākais bija beļģis Klemēns Desaijī, kurš otrajā braucienā un posma kopvērtējumā ieguva otro vietu.

Posmā Karro nopelnīja 19 punktus, bet Justs summā saņēma astoņus punktus. Pirmajā braucienā Justs ierindojās 18. vietā, savukārt otrajā braucienā pakāpās uz 16.vietu.

Kopvērtējumā pēc 13 no 17 posmiem Karro ar 120 punktiem saglabāja 18. pozīciju, turpretim Justs ir 20. vietā ar 59 punktiem. Kairoli līderpozīcijās turās ar 611 punktiem.

Lauzicringas trasē aizvadītajās Eiropas junioru čempionāta sacīkstēs EMX125 klasē uzvarēja Latvijas jaunais braucējs Pauls Jonass, kurš sezonā palicis nepārspēts visos piecos braucienos.