Motokrosists Karro iegūst 13.vietu Somijas «Grand Prix»

Latvijas motokrosa braucējs Matīss Karro svētdien Somijā izcīnīja 13. vietu pasaules čempionāta posmā prestižākajā MX1 klasē, liecina rīkotāju informācija. Pirmajā braucienā Somijas "Grand Prix" izcīņā Karro finišēja 14.vietā, bet otrajā braucienā noslēdza labāko duci.

Hīvinkē trasē Latviju MX1 klasē pārstāvēja arī Augusts Justs, posma kopvērtējumā iegūstot 20.vietu. Justs pirmajā braucienā izcīnīja 20. vietu, savukārt otrajā braucienā viņš finišēja 18. vietā. Abos braucienos uzvarēja pasaules čempionāta līderis itālietis Antonio Kairoli.

Čempionāta kopvērtējumā pēc 12 no 17 posmiem Karro saglabāja 18. vietu, Augusts Justs - 20. vietu.

Pakāpi zemākajā MX2 klasē Roberts Justs braucienos ieņēma 19. un 16. vietu, kas ļāva ierindoties 19. vietā posma vērtējumā. Abos braucienos nepārspēts palika pasaules čempionāta līderis holandietis Džefrijs Herlings. Roberts Justs kopvērtējumā ir 30. vietā.